संखुवासभा समाजको देउसी भैलो

October 30th, 2011

प्रेम कोरङ्गी / एचकेनेपाल डट कम-
संखुवासभा समाज हङकङले आफ्नो वार्षिक कार्यक्रम देउसी भैलो कार्यक्रम आइतवार इण्डिया क्लवमा सम्पन्न गरेको छ।

हङकङ नेपाली महासंघका अध्यक्ष प्रदिप थापाको प्रमुख आतिथ्य र समाजका वर्तमान अध्यक्ष प्रेम कुमार कोरङ्गीको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको हो।

कार्यक्रमका अतिथिहरूमा संस्थाका सम्पूर्ण सल्लाहकारहरु, आजीवन सदस्यहरु, खोटाङ समाजबाट मोहन गुरुङ, खोटाङ गुरुङ समाजबाट गोपाल गुरुङ, द नेपालीज् यूथ फाउण्डेसनका संस्थापक अध्यक्ष राजु राई र भर्खरै मात्र नेपालबाट आएका कलाकार अभिनेता नवल खड्का रहेका थिए।

कार्यक्रममा सल्लाहकारत्रय उपेन्द्र कोरङगी, लव कमार गुरुङ र हेम राईले दिपावलीको शुभकामना मन्तब्य दिएका थिए भने प्रमुख अतिथि प्रदिप थापाले संखुवासभा समाज हङकङको महासंघ प्रतिको सहयोगलाई कहिल्यै भुल्न नहुने राय प्रकट गरेका थिए। कार्यक्रममा समाजको वेबसाइट www.hamrosankhuwasava.com मा संलग्नहरु विक्रम गुरुङ, बुद्ध लिम्बु, दिवस जिमी र कमान सिं गुरुङलाई खादा लगाई सम्मान गरिएको थियो भने सभापति प्रेम कुमार कोरङ्गीले प्रचारप्रसारमा सहयोग गर्नुहुने सल्लाहकार डम्वर घले असइ, अर्का सल्लाहकार सल बहादर कोरङ्गी ब्यबस्थापनमा खट्नु हुने समाजका पदाधिकारीहरु कुमार गुरुङ, चन्द्र प्रसाद राई, एम बि राईलगायत कार्यक्रम सफल पार्न उपस्थित सबै महानुभावहरुमा समाजको तर्फबाट हार्दिक धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए। उपाध्यक्ष मनोज गुरुङबाट स्वागत मन्तब्य गरिएको सो कार्यक्रम सचिव अजम्वर घलेले संचालन गरेका थिए।

Recent Videos:

Popularity: 16%

Entry Filed under: हङकङको समाचार

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

प्रतिक्रिया दिन चाहने पाठकहरुलाई जरुरी सूचना...
- सबै पाठकहरुलाई आफ्नो प्रतिक्रिया दिन स्वतन्त्र छ। तर स्वतन्त्रताको अर्थमा कसैको मान हानी, ब्यक्तिगत चरित्र हत्या गर्ने दुराशायले लेखिएका, असभ्य भाषा प्रयोग गरिएका र फर्जी नामबाट लेखिएका प्रतिक्रियाहरु प्रकाशित नहुन सक्छन्। धाक धम्कीसहित लेखिएका प्रतिक्रियालाई सुरक्षित राख्दै आई.पी. एड्रेस प्रकाशित गरिन सकिने छ।
- पाठकहरुको प्रतिक्रियाप्रति एचकेनेपाल डट कम कुनै जवाफदेही हुने छैन।
- यदि यहांहरुले नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।
- Terms and Conditions

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

July 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Most Recent Posts

Most Popular in October, 2011

Most Popular Posts