पैयूँखोला समाजको तिहार कार्यक्रम सम्पन्न

November 5th, 2011

खुम गुरुङ / एच केनेपाल डट कम-
हङकङ, ५ नोबेम्बर । पर्बत पैयूँखोला समाज हङकङको तिहार कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ। गत शनिबार जोर्डनस्थित कंगन रेस्टुरेन्टमा आयोजित कार्यक्रम झम बहादुर गुरुङको सभापतित्व रहेको थियो भने सचिब निमबहादुर गुरुङले संचालन गर्नु भएको थियो।


तस्वीरः जगतअम्बु गुरूङ / एचकेनेपाल डट कम

समाजका सम्मानित सदस्य दुर्गा सिं गुरुङ र मेख बहादुरगुरुङलाई आशन ग्रहण गराइएको कार्यक्रममा सल्लाहकार खुम गुरुङले स्वागत मन्तब्य तथा तिहारको शुभकामना ब्यक्त गरेका थिए। मनतब्यकै क्रममा पर्बत जिल्ला रानीपानी गाविस निबासी बल बहादुर परियार र कौशिल्या परियारका ५ अपाङ्ग दिदीबहिनीको बारेमा पनि जानकारी गराउदै समाजले आर्थिक संकलन गरि सहयोग गर्न लागेको जानकारी गराउदै सहयोगको लागि अनुरोध गरिएको थियो।

कार्यक्रमको समापन लगत्तै देउसी- भैलो सुरुवात महासचिब बिकाश गुरुङ र दुर्गा थापाले संचालन गरेको थियो। देउसी- भैलोबाट हङकङ डलर ६९६१.००(करीव ने.रु. ७०,०००) संकलन भएको जानकारी गराउदै थप रकम संकलन गरि अपांगको सहयोगार्थ सो रकम हस्तान्तरण गरिने अध्यक्ष झम बहादुर गुरुङले बताउनुभयो। कार्यक्रम राति अबेरसम्म रमाइलो नाच गानसहित सम्पन्न भएको थियो।

Recent Videos:

Popularity: 4%

Entry Filed under: हङकङको समाचार

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

प्रतिक्रिया दिन चाहने पाठकहरुलाई जरुरी सूचना...
- सबै पाठकहरुलाई आफ्नो प्रतिक्रिया दिन स्वतन्त्र छ। तर स्वतन्त्रताको अर्थमा कसैको मान हानी, ब्यक्तिगत चरित्र हत्या गर्ने दुराशायले लेखिएका, असभ्य भाषा प्रयोग गरिएका र फर्जी नामबाट लेखिएका प्रतिक्रियाहरु प्रकाशित नहुन सक्छन्। धाक धम्कीसहित लेखिएका प्रतिक्रियालाई सुरक्षित राख्दै आई.पी. एड्रेस प्रकाशित गरिन सकिने छ।
- पाठकहरुको प्रतिक्रियाप्रति एचकेनेपाल डट कम कुनै जवाफदेही हुने छैन।
- यदि यहांहरुले नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।
- Terms and Conditions

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

July 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Most Recent Posts

Most Popular in November, 2011

Most Popular Posts