एचकेनेपाल डट कमलाई सुझाब तथा प्रतिक्रिया

May 19th, 2007

एचकेनेपाल डट कम सम्बन्धि तपाईंका कुनै जिज्ञासा तथा सुझाबहरू भए कृपया तलको कमेन्ट बक्समा पोष्ट गर्नुहोला। हामीलाई एचकेनेपाल डट कम सम्बन्धि कतिपय मेलहरू प्राप्त भएका र मेलको अक्सर एकै खालका जवाफ धेरैलाई पठाई रहनु पर्दा प्राविधिक कारणले कठिनाई परेकोले अन्य पाठकहरूलाई पनि सजिलो होस् भनेर जिज्ञासा तथा सुझाव पेटिकाको रूपमा यसलाई प्रयोग गरिएको हो।

If you have any queries, Comment and feedback about HKNepal.com. Please post in the Comment Box.

एचकेनेपाल डट कम
HKNepal.com

Popularity: 60%

Entry Filed under: Announcement

93 प्रतिक्रियाहरू / Comments आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Add your own

 • 1. Shyam  |  May 19th, 2007 at 5:16 pm

  Good job HKNepal.com Team, Please keep it up!!!!

 • 2. Jaman  |  May 20th, 2007 at 2:08 am

  HKNepal.com ko ma niyamit pathak hu. Yo site Ramro lagchha, pragati ko kamana, ajha desh bidesh ko taaja samachar dinu hola.

  Danyawad,
  Niyamit Pathak
  Jaman, UK.

 • 3. Mack Gurung  |  May 20th, 2007 at 4:43 pm

  It’s really nice cuz we can see our nepalese bros and sis who are living their & know what is happening there.
  I am wondering that if you add “job vacancies column” for neplease people or people who want to come there & colleges for students.

 • 4. monkey hil  |  May 20th, 2007 at 5:49 pm

  hknepal is doing so good so far but our neplese frens need a new cause please upgrade your self partying in monkey hill and tai moshan hill is not the cause we need more sober society and more onto the jaeopardise and only our goals please upgrade all neplese living in hongkong

 • 5. Netra Tu klhepree tamu  |  May 23rd, 2007 at 1:15 am

  सरब् प्रथम त हङ्कङ् नेपाल डट्कम् का ड्रैभर्स ज्यु हरुमा नमस्ते। आजको यो कम्पुटर् युग्मा बिदेश भरी बिभिन्न ठाउँहरुमा छरिएर रहेका सम्पूर्ण नेपाली हरुको लागि जुन् यो वेबसाईट बाट बिभिन्न ठाउँहरुको गती बिधी हरु को जानकारी गराउँदै इ रहनु भएको छ यो अती महत्तोपूर्ण काम हरु गर्दौ अै रहनु भएको छ। यसको लागि मो मात्रै नवएर सम्पूर्ण नेपाली दाज्यु भ् भाई तथा दिदी बहिनी अती खुशी हुनु हुन्छ जस्तो मलाई लाग्दछ। अहिले सम्म जे जस्तो गर्दै अै रहनु भएको छ एकदमै राम्रो छ। तर यहाँहरुलाई मो के भन्न चाहन्छु त भन्दा खेरी तपाईंहरुको साईट मा आएको कुरा हरुलाई तपाईंहरुले अली ध्यानमा राखेर अगाडिको अबरण् मा प्रस्तुत् गर्नु पर्‍यो ना कि हाम्रो नेपालदाज्यु भाई हरु एक आर्को मा बिभिन्न बिसएलाई लिएर बादबिबाद् मा नवद् नबँदियोस्। बिशेष गरी जातिय र धर्मा को बिसएमा त्यस्तो कुनै कुरा हरु औन्छ औछ भने यहाँ हरुले तेस्लाई राम्रो सँग छनबिन् गरेर मात्रै प्रदर्सण् गर्नु पर्‍यो यही मेरो यहाँ हरु प्रती बिनम्र अनुरोध गर्दछु। र कसैको छपाई हाल्नु भयो भने तेस्को प्रतिउत्तर पनि यहाँ हरुले प्रस्तुत् गर्नु अती जरुरी छ। किन भने मैले गएको कुरहरुमा यहाँ निकै गुनासो हरु पएको थिएँ शायद यहाँ हरुले पनि पाउनु भयो होला भनेर। हुन्छ त आजलाई यती भन्दै औने दिन हरुमा यहाँहरुको उतर उतर प्रगतीको कामना गर्दै अहिले लाई भने बिदा पाउँ नमस्ते।

 • 6. Ratna Thapa  |  May 24th, 2007 at 7:37 pm

  HKnepal .com Pariwar
  so far so good. i don’t have anything against you. i am a regular visitor of hk nepal. and it is quite entertaining with colorful picture and videos,
  basically you are doing fine, i don’t know what sort of criteria one has to go thru when he/she is applying for a journalist post as a hk nepal rep.
  if you can change can you cover more about Nepalese news i mean current affair rather than party pictures of Monkey hill, Tai mo shan and so on. cause at the moment we seems to be always having party.
  this shows the others that Matwali is always Matwalis. just minimize covering that sorta media.
  other than that it is fantastic.
  thank you

 • 7. Aagantuk  |  May 30th, 2007 at 2:08 am

  Dear HKNepal.Com Team

  I wish I knew your site way earlier. But it does not matter, whether then or now, I am now addicted to your lovely site. It is both informative and entertaining for viewers like me.

  Kudos to the HKNepal.Com Team…!!!

  Aagantuk/USA

 • 8. Netra Tu klhepree tamu  |  May 30th, 2007 at 8:26 pm

  dear HKnepal.com ka sampaadak jyu haruma namaste
  tapainharuko harek program haru jati pani yo website ma rakhi dinu bhaeko chha ati ramro chha. tara yeshma haami jasto paathak harule lekhera pathayeko kuraharu lai kina jasta ko tastai tehan rakhi dinu hunna tapain harule ? maile ke fela pareko chha bhane tehan yesari jasta ko testai napauna le junn bisayema lekhiyeko kura ho tyo manchhe haru bujhna garo pareko chha. arthako anartha huna gayeko chha. tesaile please audo dinn haruma jastako tastai rakhi dinu huna binamra anurodh gardachhu. ra yedi kehi janakari haru bhayeko please mero tamunetra@yahoo.com ma lekhnu hola namaste.

  regard
  netra tamu
  from uk

  *********************************
  नेत्र जी, आफ्ना विचार र भनाई सबैलाई सही लाग्छ। तर आफ्ना प्रतिक्रिया समावेश गर्दा अरूलाई मर्का पर्छ या पर्दैन, त्यो पनि ख्याल राख्नु पर्ने हुन्छ। व्यक्तिगत घृणा र लान्छना लगाउने खालका प्रतिक्रिया, झगडा र विवादलाई प्रोत्साहित गर्ने र असभ्य शव्द प्रयोग गरिएका प्रतिक्रियाहरूलाई हामी सम्भव भएसम्म स्थान दिदैनौं। यस सम्बन्ध सायद तपाईलाई कतै अवगत गराइ सकेका छौं।

 • 9. ram  |  June 1st, 2007 at 10:17 pm

  no comment 100% ok so far keep it up.

 • 10. khusi  |  June 3rd, 2007 at 9:36 pm

  First of all namaskar to hknepal family.I am regular visitor of this website,everything in this website is intresting but the nepali SHABDA KOSH (DICTIONARY), which is at the end of its home page,I like it most. But whenever I’d like to translate some words from english to nepali , the nepali words are not understandable. It apears in different type of english alphabets. So that I would like to know that “why it happens like this” wether it is my computer’s fault or something else. It would be so greatful if I could know the reason. THANKYOU VERY MUCH.

  ***************************************************************************
  Dear Khusi

  Thanks for dropping your comment here, Actually, this dictionary is not created by us. We’ve submitted this link as a useful link. If you are looking for another Dictionary. Please visit Hindi Dictionary Web site, it’s really Good: Dictionary (शव्दकोष)

 • 11. BIJAY GRG ( KANDARA )  |  June 20th, 2007 at 12:41 pm

  hello..Pashan dai namaskar from bijay grg (kandara band,hk). Dai.. thanx so much for your help and support and also whole HKNepal.com team. your team are the best and great. wish you all the best. I would like to give thanx all you and your team.

  bye…

 • 12. jiwan kumar rai  |  July 3rd, 2007 at 3:32 am

  मेरो लेख र रचनाहरुलाई यहाँहरु समक्ष्या कसरी वा कुन माध्यम बाट प्रेसित गर्न सक्छु होला ? कृपया बताइ दिनु हुन्त्यो कि ?
  —————
  लेख, रचना तथा समाचार पठाउने ठेगानाः hknepal2@gmail.com

 • 13. N gautam  |  July 8th, 2007 at 8:57 pm

  hk nepal janajatiko matrai web site hoki aaru chuchche haru lai
  pani stan dinu hunchha? chuchche haruko ta namai
  katai pani dekdinata la ta sorry

  …………………………………………………..
  तपाईले गिरिजाप्रसाद कोइराला, माधवकुमार नेपाल, प्रचण्डलाई पनि जनजाति ठान्नुहुन्छ भने, हामीले गैरजनजाति (तपाईकै भाषामा चुच्चे) हरूलाई खोज्न कहाँ जाने?

 • 14. Som  |  July 9th, 2007 at 4:05 am

  It’s very informative and entertainment news site that compare to any other nepali site and may be getting more popular as well.
  However, the site opens lil bit slow so you guys need to focus on there too make more reliable its site.
  Thanks
  som

 • 15. surya rai " laxmi"  |  July 11th, 2007 at 10:21 am

  hknepal.com pariwar lai jadou !!
  yo web site le hamilai desha bideshako samachara padhana ra sunna pauda ani saggiteka manarajan aadi le kusilageko6. bidesha bata yasari hknepal.com parasaran garnu bhayakoma nepaliko world ma aafano pahichana banayako6. ajha ramro paragatile sagaramatha lai chhu osa. ok thank

 • 16. dipika  |  July 24th, 2007 at 6:09 am

  i like hknepal soo much. i use to look always . yo mero best website ho, news herna ko lagi pani.

 • 17. shiva  |  August 1st, 2007 at 12:00 pm

  100% good.i like it keep it always like this.
  shiva shankar
  kabul,afgahshatan

 • 18. Rai chandramani  |  August 1st, 2007 at 3:23 pm

  I would like know about this page, administration address please?

  ——-

  Pls mail to: info@hknepal.com

 • 19. Bhupen  |  August 4th, 2007 at 11:54 pm

  Hi
  I want publish the paintings paited by my uncle in HKNepal. What are the processors..??
  …………………………………..
  Please send us high quality scanned images of paintings including your uncle’s Short Profile. Our E-mail Address: hknepal2@gmail.com

 • 20. arun  |  August 6th, 2007 at 7:38 pm

  yaha malaysiam baddo nepali haru ko agaman chha sarai kamti tabalab subidha ra yaha ka khula bikriti le garda dherai nepali haru le jayan gumaunu pare ko 6 sarkar ko dhyan samaya mai janu pariyo natra yaha derai naramra ghatna haru huna sakinchha

 • 21. Pranoy  |  August 10th, 2007 at 2:07 pm

  Dear Sir

  I am using widows vista that came with preinstalled windows media playser 11.0

  Why is it I cannot play BFBS radio.

  Best regards
  Pranoy

 • 22. Kabeeta Gurung  |  August 29th, 2007 at 3:00 pm

  I have just learnt about your website, a great idea, however, having been born and educated in the UK I do not read Nepali - I do speak it .

  Would there by anyway that your website could be translated into English as well so that Nepalis like myself could enjoy your site?

 • 23. Kashi /Laxmi  |  September 23rd, 2007 at 11:01 pm

  We are from New York,USA.

  Last night, my daughter, my wife and myself dreamed about Indian Idol prashant and Amit,In My daughter”s dream Prashant won Indian Idol,In myslef dream Amit won only by 4 vots.

  Wasn’t that wonderful dream about indian idol all three of us dream about it?.

 • 24. Dilliraj  |  September 25th, 2007 at 11:33 am

  आदर्णीय मित्र ज्यु, नामस्कार ! २३ सेप्तेम्बर्मा भएको ईण्डियन Idol 3 छनोत को प्रत्त्क्ष प्रसारन ईन्टरनेटमा दिएको थियो रे कुन website मा दिएको थियो? र फेरी हेर्न मिल्छ कि मिल्दैन एदी फेरी हेर्नमिल्छ भने कुन website मा जाने हो कृपया भनी दिनु भये देखी आभारी हुनेथिए धन्यवाद I’m looking forward for your kind and favourable response. Thank you
  dr.sunwar@yahoo.com

  ……………………………………….
  http://www.dhukdhuki.com/mano/?p=46

 • 25. deepak k. c.  |  September 26th, 2007 at 2:49 pm

  thanks for this kinds of nepali web site.

 • 26. dharmendra shahi  |  October 2nd, 2007 at 5:52 pm

  सर्बप्रथम त एचकेनेपाल डट्कम का प्रधान सम्पादक दाजु पशन तमु लगायत एचकेनेपाल डट्कम कi. सम्पूर्ण युनिट हरुमा हिन्दूहरुको महान चाड दशै को पवन अबसरमा हार्दिक मंगलमय शुभकामना का साथै उत्तोर उत्तर प्रगतिको कामना गर्दछु। धर्मेन्द्र शाही
  thanks for this kinds of nepali web site.

 • 27. Shyam KC  |  October 7th, 2007 at 11:14 am

  सर्बप्रथम त एचकेनेपाल डट्कम का प्रधान सम्पादक पशन तमु लगायत एचकेनेपाल डट्कम कi. सम्पूर्ण युनिट हरुमा हिन्दूहरुको महान चाड दशै को पवन अबसरमा हार्दिक मंगलमय शुभकामना का साथै उत्तोर उत्तर प्रगतिको कामना गर्दछु
  Shyam KC (Lajalu)
  CDC PBO. 8388
  DOha Qatar

 • 28. dinesh luitel  |  October 11th, 2007 at 1:05 pm

  first of alll good morning to all hk nepalteam.i m regular visitor of hk nepal.com here is so interesting program and worth seen pics. i would like to see this web site .no any comments for me
  thanks and keep it up.
  trhanks and regard.

 • 29. Shris  |  October 12th, 2007 at 10:08 am

  वेब साइट किन्नु र बनाउनु कुनै ठुलो कुरो होइन तर यसलाई उपयोगी र लोकप्रिय बनाउनु सबै भन्दा गार्हो हुन्छ ।

  पसन तमू जी र साथीहरुको निरन्तर प्रयासले यो hknepal.com हङकङमा मात्र नभै संसारभरिको सूचनाकेन्द्र बन्न पुगेकोछ, यसलाई लेख रचना, समाचार, बिज्ञापन आदि उपलब्ध गरायर सहयोग गर्नु हामी सबैको कर्तब्य हो ।

 • 30. dineshluitel  |  October 12th, 2007 at 10:12 pm

  namaskar for all hknepal team,
  this program is very good to see and read to news too.here is so many type of news and website.itis very easy to see.u guys doing very good in this program.i mean this program is very famous in this country. to many people talking abt this program they saying hknepal is awesome program .u should be keeping rugular to this program.
  no any feedback to this program.

  anyway happy dashain and tihar to all khnepal team and hk nepal visitors to.
  thanks and regard
  dinesh luitel
  now baghdad(iraq)

 • 31. G Tamu  |  October 19th, 2007 at 6:16 pm

  Sanchinai bhannu parda yo site sarainai uttam chha,jaslegarda
  sansar bhari chhariera baseko Nepali harule desh-bidesh ma ke bhairaheko chha,bhanne kura yo website ma thaha pauna sakinchha.Tara aeuta kura ke bhandha Hk news ko pani main-main head line haru samabesh garidinu bhaema jhanai uttam huntyoki.

 • 32. Tak Bahadur Khadka  |  October 19th, 2007 at 7:34 pm

  First and foremost warm salute to hknepal.com news only the hk nepal.com provide us to alot of news about nepal. many thanksjust i would like to suggest that, if posible pls provide us to health tips also. pls

 • 33. dayarajpoudel  |  October 21st, 2007 at 2:40 am

  hi,namaskar sabai bidesh ma basnu bhyeaka sathi haru lai tapai haru le gareko yio program haru dari nai ramro ra heri basu jasto lagchha asri nai tapai haru le badaudai janu hola satahi dilai bhyea pani vijayea dasami ko subhakamana sabai sathi haru lai ok

 • 34. santosh limbu  |  October 22nd, 2007 at 4:35 pm

  www.HKNepal.com (now more popular than kantipur).its always focus to the hotnews which is always represent to national and international news.hknepal.com also success to give satisfaction to the reader.its included different topics and categorized different sectors like entertainment,news etc.in my views for us(who stay in overseas) hknepal.com is no 1online news paper for the nepalese people.I hope and wish that it will get great success in the future.

 • 35. Dhruba paudel  |  October 22nd, 2007 at 9:53 pm

  Sarbapratham ta yaha lai Austria bashi yani NESAS ko tarfabata ra Ma Dhruba paudel ko tarfabata dhnyabaad , yahale hamro news haru prakasit gardinu hunchha niswartha vable , hami www.HKnepal.com prati avari chau hamile new new news haru herna paunchhau prabashi nepali haruko khabar haru sunna padhna paunchau hk nepal ko gun gayara sakidaina vabisyama pani yahahruko website yo vanda ramro hudai jawosh vanera durga vagabati sanga praathana garda chhau, namaskar, NESAS, AUSTRIA /VIENNA

 • 36. D B Gurung  |  October 23rd, 2007 at 4:04 pm

  Namaste to hknepal.com team. I’m one of your well wisher and viewing your site since a long run. What I feel a discomfort when I read your site is those nepalese alphabets/letters. Those are definitely unusual. Some of the words give different sense due to the letters. Can’t we change it ? Its very important to do so as this site is becoming popular per day specially to those who are in abroad. And some of them are highly educated too. This site sould be for all I mean.

  DB Gurung

 • 37. durga prasad dahal  |  October 26th, 2007 at 4:29 am

  First of all congratulation HKNepal.com. I have been regular listener your song. It is good song for the listen. Now i am from aboard of qatar. I am happy for your programme.

 • 38. Subash Rai ( Tsuen Wan )  |  November 1st, 2007 at 9:23 am

  First of all many thanks to updating a news of Khotang Society HK. which held on 28th of october, 2008. at Tai Mo Shan, but in my experience and point of view the hknepal.com admin had leaved or had forgot to wrote the Secretary’s name or the representing person’s name of the Society’s programme, Respected Admin of HKNEPAL.COM, May be my experience is got a mistake, anyway thanks to you once again to making this news,
  Subash Rai, ( Secretary, Khotang Samaj, HK. )

 • 39. chhabilal.limbu  |  November 4th, 2007 at 10:20 pm

  sarba pratham ma hknepal.com ko niyamit pathak hu sathai sampuna hknepal .com ka sampadak haruma mero tarpha bat namaskar sathai 2064 sal ko deepawali ko subhakamana ra yo tapai haruko hknepal.com side le
  hami sapurna pathak lai manoranjan ka sathai taja khabar upalbdha garaunu bhayeko ma hami sapurna pathak
  hknepal.com prati aabhari chhau yasarinai manoranjanko satha aru dherai manoranjan ka khabar upalabdha garau nu ho la .
  ok
  bye
  chhabilal

 • 40. dil bahadur bmr  |  November 6th, 2007 at 9:45 pm

  we have no comments

 • 41. dil bahadur bmr  |  November 6th, 2007 at 9:47 pm

  excellent

 • 42. Dr.Dashrath Kafle  |  November 15th, 2007 at 12:21 am

  Dear hk nepal group…

  personally i felt so good finding this website accidently(thanx god)..your excellent team has left no stone unturned to cover all the events in Hk.
  Do you have any provision of including the events of nepalese ppl residing in china..if so we would like to send the news of our events and would like to contribute with full support..

  best wishes…
  Dr. Dash Kafle
  henan, China

  ………………………………..

  Dear Dr. Dash jee,
  We would like to hear from you and welcome your news, views, comments.
  Please visit this link: http://hknepal.com/wp/?page_id=3235

 • 43. Nitanta or purushottam  |  November 20th, 2007 at 4:46 am

  Namaste pashan dai.sanchai hunuhunchha? la hai dai maile pani euta poem mail gareko chhu pageko lastma bhae pani sthan dinu hola. ani prakashan ta free ho ni haina ? ki paisha tirnu parchha?parchha bhane jankari pau. at last safaltako lagi shubhakamana byakta gardai bida chahanchhu

  नितान्त जी, लेख रचना प्रकाशनको लागि केही शुल्क लाग्दैन। हाम्रा व्यस्तताका कारण लेख रचनाहरू तुरून्त प्रकाशन नहुन सक्छन्। अन्यथा नसोंच्नु होला।

 • 44. dipes gurung  |  November 22nd, 2007 at 10:57 am

  hi ma dipes gurung hal usa newyork bata ho …sarbapratham ma dhanyabd dina chanchu ma yes unit ka sampurna paribar ma euta kabeeta gurung sathi le nepali ma bujhena vannu vayeko rahecha kati haso lado kuro euta nepali vayera afno vasa ra des lai nai jandina vanda malai aja yaha usa ma basera sarai haso lageko cha>>so nepali vayera nepali kura bujhdaina vane k nepali vannu so plz nepali ma nai thik cha so nepali vasa sakincha vane bidesi lai pani sikaunu [parcha] sonepali vasa yo ho vanera pahichan garayera world ma shir thado garnu parcha yati vandai ,,dipes22@yahoo.com.bida hunchu ok byeeeee

 • 45. amar  |  December 8th, 2007 at 2:56 pm

  Namaste Pasan Dai, Syangja Pariwar ko Picnic Pics herna pauda khusi lagyo. Tnx.
  Dai, euta request maile afno single pic’s pathaune bichar gardai chhu, tesko lagi ke maile sthan pauchu ra??
  Lastly, Happy Merry X-Mas 07

  Amar
  Singapore

  अमर जी, एचकेनेपाल डट कमले इभेन्ट र नेपाली फेसेज अन्तर्गत तस्विरहरू प्रकाशित गर्ने गर्छ। तपाईका तस्विरहरू कम्तीमा १० वटा हामीलाई पठाउनुहोस्। प्रकाशनयोग्य भए प्रकाशित गर्नेछौं।

 • 46. Durga Bahadur Ale  |  December 9th, 2007 at 4:21 pm

  It was great to go through HKnepal.com.
  I was trying to see one of the website about Indian Army.
  And switched on to know something about Gorkha Regiment in India, United Kingdom, Singapore n all.
  And than about Magar jati.

  Finally I landed up here in this HKnepal.com.

  And it was great to see this website being promoted my Nepalese staying in HK.

 • 47. Dinesh sampang rai  |  December 18th, 2007 at 5:48 pm

  hello’ sanu arami ho ki kaso ho aja kal ta phone pani gardai 9ta kina hola mailea phone garda pani timi lea kina pick up pani gardai 9 kina ma sanga risako timi malai thaha cha ahilea mailea khi kamauna sakey chuina tasai lea risako hola hoina tasanu.

 • 48. sanjib  |  December 27th, 2007 at 6:56 pm

  hi i m always visiter
  nice site

 • 49. Krishi Patrika  |  December 28th, 2007 at 12:19 am

  Dear HKNepal.com,

  While browsing the Nepali websites, I got your portal. We are a group of professionals involved in publishing an agricultural newsletter called ” Krishi Patrika” in Nepali and publish fortnightly. The target groups of the newsletter are rural farmers. At the moment we are finding difficulties to circulate the newsletter in the remote VDCs. THe farmers are very much resource poor to bear the cost of the news letter. The annula fee is just Nepali Rs 225/year for 24 issues including special publications.

  We are requesting you to subscribe the newsletter to youe nearest and dearest living in Nepal by paying the annual fees and/or other ways. We have already arranged to send the news letter through GPO, Kathmandu.
  For details you can contact us at following address.

  Sincerely yours

  Sumitra Pande
  Co-Editor
  Krishi Patrika
  Chabahil-7, Adarsh Basti
  PO Box 10245, Kathmandu
  Tel 977 1 2073639, 4460861
  Email: krishipatrika@gmail.com
  sumitrapande@yahoo.com

  will highly appreciate if you could circulate the news about cir

 • 50. UK  |  January 13th, 2008 at 9:57 pm

  Thanks to hknepal.com for all your hard work but my comment is when you update CHHOTE USTAAD why don’t you keep all the show with judges comments like you use to do with INDIAN IDOL 3. OR is there any other means of watching full show online with judges comments? We would be very much happy if you would let us know about it. or do upload all the show with judges comments from now on. Thanks

 • 51. bishal koirala  |  January 29th, 2008 at 3:06 pm

  namaskar hk nepal pariwar lai ..
  ma sab bhanda pahileta HK nepal unit lai dhanya bad dina chahanchhu kinaki hk nepale arudes ma bhayaka program haru aru web side ma bhanda chito dekhauchha ra dekhai rakhnu hola ahi chha me ro SUBHAKAMANA plzzzz mero lekhaima kunei galti bhayama sorry
  bye .. E mail ko lagi mero ID yatribishal@hotmail.com

 • 52. Dr.Mohammad Haroon Faizi Dr. Mohammad Imran  |  February 2nd, 2008 at 4:11 pm

  TAPAE KO YAH WEB SITE DHERAE RAMRO CHA
  SABY PATHAK KO AFNYE PARTKIRYA KO LAGE YO AUSAR ARKO WEB SITE MA TA CHAINA

  Dr., Mohammad Haroon
  Dr. Mohammad Imran
  asman se

 • 53. gokul  |  February 10th, 2008 at 5:47 pm

  Dear HkNepal.com,editior
  i liked very much use yours this site. but when i go to see video clip yours video clip appeared stopped and running stopped and running. not running continuously why? what is problems? please make maintained it
  thanks
  gokul from bharain gulf

 • 54. insan  |  February 21st, 2008 at 8:12 pm

  I have a news and I want it to be published.

 • 55. Acharya prabha  |  February 26th, 2008 at 10:43 am

  HKNepalka sampurna bandhu haruma pragati ko kaamana.lekhan chetra ma dherai agadi samaya dekhi ko lagaw ra samarpan bhayeko naatale ma yahaharulai hardik niwedan gardai aafno chahana takryauna chahanchu.hunata aafno rachana raakhi dinu hos bhanne maatra niwedan haina ki ahile ko computer ko jamana le garda hami alik purano writer harule chahera pani aafno rachana pathauna asamartha hunchaun karan hamro samashya bhaneko computer chalauna asmartha hunu ho. yahi maarma ma pani chu.yo magazine ma rachana pathaune chana mero purano ho
  ta ra nepali ma type garna najaannule garda mero aakhnchya pura huna sakeko chiana.yadi lkhera pathauda huncha bhane kaha ra kuna add ma post garnu parcha. ahile ma U.S.A. ma chu.post garera pathauda milcha bhane please add dinu bhayema ma pani yas web side mabhagidaar banna sakne thiyen.kripaya sujhau dinu bhayema aabhari hune thiyen.
  Acharya prabha email prabha.acharya999@hotmail.com
  U.S.A.

  प्रभा जी, नेपालीमा टाइप गर्न चाहनु हुन्छ भने यो लिंकमा http://www.google.com/transliterate/indic/ गएर रोमनमा लेखनु होला
  रचना यस मेलमा पठाउनु होला - hknepal2@gmail.com

 • 56. Durga bahadur thada magar,bahrain  |  February 27th, 2008 at 7:23 pm

  Namaskar hknepal ma kareyrat sampurna daju bhai tatha didi baini haruma.tapai harule dherai ramro kam haru garnu bhayeko chha hamesa desh ra bidesh ma chhariyera rahnu bhayeka nepali sathi bhai tatha didi baini haruko manlai khushi parnu bhayeko chha!antama sampurna hknepal team lai mero subhkamna sadhai phaldai phuldai jau hknepal Namaskar

 • 57. radha  |  March 1st, 2008 at 2:00 pm

  Dear hknepal administratersr,

  Namaskar !!!! i m visitor on this your web site . i like it .it’s really good.i would like to ask some question . so the question is that would you publish any features news accept literature article ? if you so how we send pls lets’s know your address pls.thank you .

  __________________________________________
  Please send us your article at: hknepal.com@gmail.com

 • 58. Chuda Thapa, New York  |  March 3rd, 2008 at 5:31 am

  God bless HKNepal!!!

 • 59. Acharya prabha  |  March 19th, 2008 at 6:01 am

  Sampadak jyu, lagayat sampura hknepal.com uinitlai subhakamana.
  Ma Acharya prabha ko niwedan, lekhan chetra ma lamo samya bitai sakda pani lekhan tirsana metna sakiyena.ta ra ahile ko computer jamana ma hamilai alik badha parna gayeko mahasush bhayeko cha.ma junsukai bidha ma pani kalam chalauna man parauchu.malai hknepal.com ma pani rachana pathauna man cha.ta ra nepalima type garna asamartha chu.mero yo samyasa kasari samdhan garne? maile by post garna kun add prayog garnu parla? kripaya sahayog garnu hola. ma ahile U.S.A ma chu.mero shrijana le awashya sthan paune aasha ma chu.

 • 60. krishnaraj paneru  |  March 20th, 2008 at 4:27 pm

  Hi
  I’m krishnaraj
  I’m an engineer
  I am going to qatar for my new job
  so I want nepli freinds male or female in qatar
  pls send me if u have any mail id
  best regards.

 • 61. krishn bahadur magar  |  March 23rd, 2008 at 1:59 pm

  कतारमा हाम्रै मान्छेको कालो काम
  कतारस्थित नेपाली दूतावासमा पहिलाका सहचारी राजेन्द्र पाण्डेले बदमासहरूलाई विभिन्न किसिमले प्रश्रय दिँदा बिकृति बढेको थियो। हालसालै आएका राजदूत सूर्यनाथ मिश्रले त्यस्ता गतिविधिमा कडाइ गर्न चाहे पनि बाधक बनेका छन्, अर्का सहचारी रामकाजी खड्का। उनले विभिन्न कारोबारमा नेपालबाट आफ्ना भाइभतिजालाई यहाँ ल्याएका छन्। कतार बस्ने गलत क्रियाकलापका व्यवसायीसँग उनको हिमचिम बढेको छ।
  कतारमा अवसरवादी माफियाहरूको एउटा ग्याङ नै तयार भएको छ। यहाँस्थित नेपालीमाझ विभिन्न समाज र संस्थाको नेता बनेर उनीहरू दूतावासमा हालिमुहाली गर्नमा सक्रिय भएका छन्। नेपाली कामदार महिनावारी तलब नपाएर प्याक–प्याक हुने यो ठाउँमा तस्करहरूचाहिँ राजदूतलाई उकासेर हरेक महिनाको एकचोटि रक्सी, मासुसहित डान्सपार्टीमा रम्ने गर्छन्। नेपालको कुनै पनि मेडिकल बोर्डमा दर्ता नभएका देवकाजी डंगोलले शाहीकालमा ‘डा.’ लेखाएर पासपोर्ट बनाएका थिए। यिनले अहिले नेपालमा दुई सय बढी टुहुरा बालबालिकाको पालनपोषण गरेको भन्दै विभिन्न कम्पनी र स्पोन्सर भेट्ने गरेका छन्।
  कतारमा अर्का मान्छेको चल्तीफिर्ती छ, नाम हो– बद्रीप्रसाद पाण्डे। उनले हेमलाल भन्ने नेपाली कम्पनीका मालिकलाई त्यहाँका लोकल स्पोन्सरहरूसँग मिलेर घरको न घाटको बनाएका थिए। उनलाई त्यहाँका नेपालीले अत्यन्तै सफल र प्रतिष्ठित व्यवसायी भनिदिनुपर्ने घमण्ड उनले पाल्ने गरेका छन्। कुनै कार्यक्रम भएमा चार/पाँच सय रियाल सहयोग गर्न नचुक्ने उनको सर्त हुने गरेको छ– कार्यक्रमको प्रमुख अतिथिचाहिँ आफू नै हुनुपर्ने। प्रमुख अतिथिका लागि त्यत्रो रकम खर्च गर्ने उनले आफ्नो कम्पनीका नेपाली कामदारलाई चाहिँ चार/पाँच महिनाको तलब नदिएर बिजोग बनाएका छन्।
  कतारमा टिबी कार्कीको पनि फूर्तिफार्ती निकै बढेको छ। उनी मान्छे अलपत्र पारेर एनआरएनसम्म पुगेका छन्। उनका आफन्त चार–पाँच वर्षदेखि कतारमा गैरकानुनी दलाली पेसामा सक्रिय छन्। उनको ठगीको ज्वलन्त उदाहरण बनेका छन्, नवलपरासीका राजकुमार थारू। उनले न मान्छे पठाउने एजेन्टलाई अहिलेसम्म कमिसन दिएका छन्, न काम गर्न गएका नेपालीलाई नै। थारू चार/पाँच महिनाको तलब नपाएर अहिले दूतावासको सेल्टर क212मा कार्कीलाई सराप्दै बसेका छन्। कार्कीचाहिँ कतारका नेपालीबीच जहिले पनि ‘नेपाल भिखमागुवाहरूको देश हो’ भनेर बेइज्जत गर्दै हिँड्छन्। उनले नेपालकी परराष्ट्रमन्त्री सहाना प्रधानलाई दुई लाख रुपैयाँ दियो भने जस्तै गैरकानुनी काम पनि गर्नसक्ने भन्दै आफ्नो देशको मन्त्रीको खुलेआम बेइज्जत गरिरहेका छन्। स्मरणीय के छ भने, यिनी कुनै बेला नेपाल छँदा रक्सीमा नक्कली बिर्को राख्ने काम गर्थे।
  – समशेर शाही

  by weekly nepal visit us http:/www.weeklynepal.com
  email:nepalithep@yahoo.co.np

 • 62. Ramesh Luitel  |  April 2nd, 2008 at 4:05 am

  मेरो एउटा सुझाब त न भनौ जिज्ञासा रहेको छ। यहाँ हरुको कमेन्ट बोक्स मा युनिकोड नेपाली लाई सिधै प्रयोग गर्न सकिने गरी मिलाउनु भएमा यो पूर्ण तय नेपालीमय हुने थियो अनी सम्पूर्ण कमेन्टेटर हरुको कमेन्ट को सदुपयोग सबै खाले पाठक ले गर्न पाउने थिए। ईंग्लिश त्यो पनि झ्याउलाग्ने गरी लेख्या हुन्छन कसैकसैले त।

  अर्को कुरा, (हुन त यहाँ हरुले निक्कै लामो समयको अनुभब बटुल्नु भएको छ तर पनि) यदी मिल्छ भने कुनै पनि न्युज वा सब्टाइटल लाई ओपेन गर्दा नयाँ विन्डो मा न भई त्यसइ मा खुले राम्रो हुने थियो।

  अन्त्यमा धेरै धेरै धन्यवाद एउटा ई-चौतरी बनाइ दिनु भएको मा।

  (लुइटेलडटरमेशएटयाहूडटकम)

 • 63. arjun gurung  |  April 25th, 2008 at 1:54 am

  Thanks, a lot of hknepal.com
  hknepal.com ma daly herne garchhu ra yasai side
  marphat radio BFBS gorkha sunne garchhu tesaile malai sarai ramro lagchha ra desh bidesh ka taja samachar herna pauda dherai khushi lagchha. ( auta request tapai haru saga garna chanchhu hknepal .com ma maile kasari post garna sakchhu plz jharko namani bataidinu huna request garna chahanchhu.thanks.
  arjun gurung
  from doha- qatar

 • 64. Deepak Bista  |  May 6th, 2008 at 10:42 am

  This is very good site and congratulations for organizing such a good site. However, I seemed to find it difficult to log in. It does not log in easily, and therefore, I would like to request you to look into it.

 • 65. Chandra Chamling Rai  |  July 5th, 2008 at 4:21 pm

  hello
  i m chandra chamling “suseli ”
  i m doing job in delni
  my mail id unica_suseli@yahoo.com,cnandranpl@yahoo.com
  unica.rai@gmail.com
  and phon n. 00919213140125

  i like very much this side.

 • 66. bharat mani nyaupane  |  July 16th, 2008 at 3:46 pm

  hello weekly nepal ka sampurana sanchalak je ma namaskar
  tapai harule yo nepali language ko web site open gareko ma tapailai

 • 67. bharat mani nyaupane  |  July 17th, 2008 at 2:16 am

  hello hknepal ka member thankyou for you
  and your ppgramm because yo hknepal very important vhh so
  taht yas lai aajhia ramro banare laijana ko lagi ma sadhai tapaiko help gari rahane vhu your help fully friend bharat mani nyauipane from chandigarh india i am pursing diploma in financial accounting
  ra nepalgunj ma rahane sathai rabi chand ko lagi mutu bhari ko maya cha bhani jo koi le pani sunaidinu hola bhandai mera dui char word yai tunghauchu your dally darshak bharat mani nyaupane from chanduigarh india

 • 68. TIRTHA  |  July 17th, 2008 at 6:11 am

  नमस्कार य च के नेपाल परिवार लाइ
  मेरो अ नु रो ध छ की सबै नया तथा पुराना कबिहरुका कबिता समान रुपमा प्रकासित गरिदिए कसो होला
  म धेरै जसो समय कबिता पढनुमा बीताउ छू, य च के नेपाल को शाहित्य गतिबिधि माँ पनी अरु पत्रिका जस्तै सबै लेखक हरु का कबिता प्रकासित गरी दीये राम्रो होला की
  तीर्थ पाण्डेय
  अमेरिका

 • 69. Purna  |  September 9th, 2008 at 3:35 am

  Dear Pashan jee,

  Could you please make me ensure whether which email id is proper that to send the news or photos to you? Because i have seen two different ids as such: hknepal2@gmail.com from comments box where you have answered to the questionaires and hknepal.com@gmail.com in the home page of send us news.

  Looking forward to get your prompt response.

  Thank you!

  Regards
  Purna.

 • 70. Administrator  |  September 9th, 2008 at 3:53 am

  Dear Purna jee!
  Our main e-mail address is- info@hknepal.com

  But other are optional- hknepal.com@gmail.com , hknepal2@gmail.com

  You can use any of them
  Thanks

 • 71. poonam  |  September 19th, 2008 at 5:37 am

  Hi & namaste

  Hi may i know what to do to send articles?

  Rgds
  Poonam.

  ————————–
  Poonam jee, Send us your article to: hknepal3@gmail.com

 • 72. hirajit sunuwar  |  October 16th, 2008 at 8:26 pm

  hknepal.com bata nepalko shanti sewa griha worldchallenge2008 chhanaut bhako jankari sabailai garayra www.theworldchallenge.co.uk marfat shanti sewa grihako lagi vote garna lagaunu parchha teskaran tapaiharule yes barema news turuntai nikalnu paro. dhannebad

 • 73. Bidhan raj Sharma  |  October 24th, 2008 at 8:20 am

  ‘’jaba samma ghaitoma pani baridai na taba samma pokhi dai na'’
  Aamula pariwartan, Ma marera gayani des banaune 6u jati shahida bhaya pani paaila aagadi badaune 6u. garib yo des ko garibi roog lai yak din namonisan mitai dine 6u……….. The Man

 • 74. ganesh thapa india delhi faridabad  |  November 11th, 2008 at 6:51 pm

  hk nepal.com namskarhello iam ganesh thapa
  india delhi

 • 75. ramesh  |  December 8th, 2008 at 4:38 pm

  hami le news photos pathayo bahne hamilai payment huncha ta sir?

 • 76. gobardhan puja  |  December 9th, 2008 at 9:37 pm

  very good, keep it up

 • 77. sanjay  |  December 21st, 2008 at 12:14 am

  I’m visiting HongKong in January for a treatment. I’d appreciate if I could get some information about well -known neurologists in HongKong through your website. Thanks.

 • 78. Arjun Kumar Ale  |  January 18th, 2009 at 1:19 am

  Happy New Your 2065 Syangjali All Hongkong Populus Thankyou

 • 79. anish  |  February 26th, 2009 at 10:36 pm

  happy new year 2065website is nepal i anish gc bata

 • 80. DIPENDRA DEV GAUTAM  |  March 29th, 2009 at 1:12 am

  i like this wabside .i need picture color

 • 81. shashikant  |  March 31st, 2009 at 10:00 pm

  hi,
  i m shashikant frm chandighar…….running my own buisness in chandighar…….i have been in Kwt for long time with a plenty of nepali friends…..now i need nepali friends in Chandighar..male or female…….pls send me if u have any mail id..
  my mail is shashikantlm@yahoo.com

 • 82. Ek tuhuro Nepali  |  May 19th, 2009 at 9:26 pm

  साहित्य कोसेलीहरु युनिकोडबाट इमेल गरी पठाउँदा कपी गर्नलाई के गर्न पर्छ की नेपाली फन्टलाई आफ्नो विन्डोमा डाउनलोड गर्न पर्छ? कृपया जानकारी गराई दिनु भए धन्य मान्ने थिएँ / कुन फन्ट उपयुक्त हुन्छ सोको पनि जानकारी गरिदिनु हुन्छ कि?

  ……………..
  तपाईको कम्युटरमा नेपाली युनिकोड छ भने कुनै पनि वर्डप्याडमा टाईप गरेर इमेल म्यासेज बक्समा कपि पेस्ट गर्नुहोला। यदि छैन भने, http://www.google.com/transliterate/indic/ गएर टाईप गरी इमेल म्यासेज बक्समा कपि पेस्ट गरी सेन्ड गर्न सकिन्छ।

 • 83. bhimgrg  |  June 10th, 2009 at 10:54 pm

  PASHAN JYU,TAPAI HARU LE KUNAI PANI GHATEKO RAMRO-NARAMRO GHATANA HARU KO CARTOON(SATIRE) CHAPAUNU HUNCHHA KI HUDAINA YEDI PATHAYE MA,YEDI CHAPAUNU HUNCHHA BHANE KASARI PATHAUNU SAKIYELA,YESO JANKARI DINU HUNCHHA KI? DHANYABAD.

  भिम जी, हामीलाई ईमेलमा पठाउनुहोस्। प्रकाशनयोग्य भएमा प्रकाशित गर्नेछौं।

 • 84. Ghost Town  |  August 31st, 2009 at 12:15 am

  Why the news headline of ” Nepali Netaharu ko Hatyeko plan” has been removed from your website instantly it was published.

 • 85. nick  |  September 16th, 2009 at 4:30 pm

  sir can you tell me the about the influence of Guru Omnanda on chriatians and non-christians becasue i am a student of theology and i am doin a reearch on him

 • 86. Nagesh  |  December 18th, 2009 at 2:59 am

  I have send my Time Pass under hknepal3@gmail.com typed in roman gorkhali grateful confirm the e.mail add correct! vmt

 • 87. केशु बिरही  |  March 18th, 2010 at 10:42 pm

  धेरै धेरै धन्यवाद ।
  एउटा सुन्दर तथा महत्वपुर्णा वेभ पत्रिकाको लागि धेरै धेरै धन्यवाद । प्रवासमा रहेर तपाईहरुले जुन कदम चाल्नु भएको छ यसले गर्दा नेपाली साहित्यलाई उचो राख्न मद्धत मिलेको छ। आज यस्ता पत्रिकाको माध्यमबा नै सारा नेपाली त्यसमा पनि प्रवासी साहित्यप्रेमी नेपालीहरुले आफ्ान भावनाहरु राख्ने अवसर पाएका छन । यसलाई ठुलो कुरो हो भन्ने ठानेको छु मैले । एच के नेपालको महिमा चारै तिर फैलिएको पाएको छ ु । ज्यादै खुशी लाग्छ ।
  तपाईको यो महान यात्रामा आफूलाई पनि समायित गर्ने रहर लागेको छ । मैले नेपाली गजलमा एउटा अभियान चलाएको छु । त्यो अभियानको एउटा छुट्टै अवधारणा पत्र पनि रहेको छ। यदि मिल्छ भने तपाईको यो पत्रिका मा पनि राखिदिनु होला भन्न चाहन्छु । जस्ले गर्दा प्रवासमा रहेका तमाम गजल प्रेमीले थाहा पाउने छन । र मलाई अभियान अगाडि वढाउन सहयोग मिल्ने छ भन्ने आसा लिएको छु ।
  धन्यवाद । प्रतिकृयाको आसामा छु ।मेरो इमेल ठेगाना रहेको छ keshubirahi2008@yahoo.com
  केशु बिरही
  नेपाल गजल प्रतिष्ठान

 • 88. krishnaraj paneru  |  May 20th, 2010 at 10:23 pm

  This is the best way sharing the information with our people…let it continue..

 • 89. raj shrestha tirtha  |  June 2nd, 2010 at 11:05 am

  dear,sir,,,
  its really great site,, i have been surfing wit this site for long time, i would like to be a members of this site, and want to post some of my poems and articles , so how can i be a members,, what is the processing of being members,,, and how can i post my articles,,, if i get proper answer i will be so happy,
  how ever this is one of my best site
  thanks a lot,

 • 90. tikaram bhattarai  |  July 12th, 2010 at 9:19 pm

  hi ma ka banchu bana nepali mantri harulai apno swartko lagi matra ho bani politics ma auna banda naayeko bas kati ladi ghjada matra be peace in nepal i thnk so .i am frm dubai

 • 91. Rajendra Khanal  |  August 19th, 2010 at 12:22 pm

  आस्था
  आस्था अर्को शब्द मा विस्वास Iआस्था जीवन को मूल आधार होI आस्था कसको? स्वयेम मा आस्था, सिधान्त मा आस्था, धर्म मा या इश्वर मा आस्था? आस्था कसै मा पनि होस् , तर आस्था आफू बाट अभिव्यक्ति आफू संग नी हुन्छ I आफ्नो परिभाषा के? शरीर आफ्नो हुदेंन, स्वयम को अभिव्यक्ति एवंम परिचयको माध्यम होI जे गरे पनि शरीरले त्यसको अनुभव शरीर लाइ मात्र होइन, आत्मा भनेको मन् लाइ पनि हुन्छ I मन शरीर को भित्रि इश्वर हो I
  आफुमा विश्वास भनेको नै आस्था हो I आफू माथी यहि आस्था को अर्थ नै इश्वर या आफ्नो भित्रि मन् मा आस्था हो I योः त् सब को अनुभव हो की हर ग्रह-नक्षत्र ले हाम्रो जीवन मा प्रभाव पारेको हुन्छ I सुर्य, वायु, आकाश आदि ले हाम्रो जीवन चक्र चलाउने गर्छ, तर यो व्यवारिक मन होइन I यो त् तीन गुण मा फसेको सांसारिक यात्रा हो I यो भन्दा जो अलग छ त्यो नै मन् हो मन् श्री कृष्णा को रुप जस्तो चंचल र सबै को हिर्दयमा बिराजमान छ है I
  स्वयेम मा आस्था को अर्थ हो I यस्तो शक्ति को प्रति जसले सब लाइ संचालन गर्छ I हाम्रो जीवन चक्र शक्ति को रुप मा हिर्दय मा विलिन भै संचालित रुप मा रहन्छ I यस को प्रति यो हुन् छ की हामी आफू लाइ निर्मित मात्र मानछौ I यो हुनाले हाम्रो विनयशीलता बनी रहन्छ I अहङ्कार घटेर जान्छ र जीवन दोषमुक्त हुन्छ I
  आस्था को परिणाम यो भएर आउछ की हाम्रो शरीर भित्र शक्ति को संचार आफ़ेइ अनुभव हुन् लाग छ है, फेरी शरीर को कार्य लाइ सम्झने मौका पनि हामी लाइ हुन्छ अनि हामी आफ्नु कार्य को स्वभाव सम्झन सक्छौ I हाम्रो आत्मा बल बढेर आउछ र गरेको कार्य सफल हुनमा बेर लाग्देंन, साथै गरेको कार्य सफल पनि हुन्छ I कसै संग गरेको व्यवहार पनि गलत हुदैन I सफलता शिखर सम्म पुग्छ, अन्य आशावादी, निर्भिक र साहसी व्यक्तित्व को निर्माण हुन्छ I विचार हरु सकरात्मकता को बाहेक अन्य केहि आउदैन, सब संग प्रेमभाव नै बन्छ सकरात्मकता अर्थात् निर्माण नकारात्माकता अर्थात् दुर्भाग्य I
  आस्था को लाभ यो हुन्छ की विषय परिस्थितिहरुमा पनि विचलन भाव हुदैन I कर्तव्य को अपेक्षा देखन र जान्ने प्रयास हुन्छ I प्रश्न उठन सक्छ नया नया तर उत्तर आफै नै निस्कन्छ I
  आस्था बीना को जीवन अर्थहीन नै होइन् I असभ्य पनि हुन्छ कुनै उदेश्य नै बन्दैन किन भने उदेश्य पनि बिना आस्था को पुरा हुदैन I आस्था नभए पछी कसरी पुरा हुन्छ ? मित्र, नाता-पाता छिमेकी हरु र आफुलाई आवश्यक पर्दा काम लाग्ने इस्ट हरु सब लाइ आस्था ले नै बलियो बनाएको हुन्छ अत: भन्नु पर्दा आस्था भन्नु नै जीवन को यात्रा को मार्ग हो I
  राजेन्द्र खनाल
  चण्डीगढ़

 • 92. binod  |  August 31st, 2010 at 12:44 am

  i am a regular listener this radio since 3 years and its excelent.
  But SIRIS SUNUWAR SISTER i request to you please dont read fast news . News means we should understand not only listen sound only. Your news reading only for sound not for to understand. So pease make slow your speech then news will be news.
  Thanks
  your listners
  binod

 • 93. prashant  |  October 30th, 2010 at 3:20 pm

  what amount is required to use this?

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

प्रतिक्रिया दिन चाहने पाठकहरुलाई जरुरी सूचना...
- सबै पाठकहरुलाई आफ्नो प्रतिक्रिया दिन स्वतन्त्र छ। तर स्वतन्त्रताको अर्थमा कसैको मान हानी, ब्यक्तिगत चरित्र हत्या गर्ने दुराशायले लेखिएका, असभ्य भाषा प्रयोग गरिएका र फर्जी नामबाट लेखिएका प्रतिक्रियाहरु प्रकाशित नहुन सक्छन्। धाक धम्कीसहित लेखिएका प्रतिक्रियालाई सुरक्षित राख्दै आई.पी. एड्रेस प्रकाशित गरिन सकिने छ।
- पाठकहरुको प्रतिक्रियाप्रति एचकेनेपाल डट कम कुनै जवाफदेही हुने छैन।
- यदि यहांहरुले नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।
- Terms and Conditions

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

March 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Most Recent Posts

Most Popular in May, 2007

Most Popular Posts