सन्तोष गुरूङ भए ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’

December 26th, 2009

सन्तोष गुरूङ भए ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’
‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ ग्र्याण्ड फिनाले भिडीयो झलकः


पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

——————————————————————
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर २६-
दुई दिने पोखरेली झ्याल मेलाको दोस्रो दिन शनिवार काउलुन पार्कमा सम्पन्न ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ को उपाधि सन्तोष गुरूङले जितेका छन्। मितेरी सेवा समिति हङकङ पोखराद्वारा आयोजित ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ गीत गायन प्रतियोगितामा टोपराज तामाङ फस्ट रनरअप र रोशा लिम्बू सेकेन्ड रनर अप भए। उपाधि विजेता, फस्ट रनरअप र सेकेन्ड रनरअपको पुरस्कार राशि क्रमशः ६० हजार, ३० हजार र १० हजार रूपैयाँसहित ट्रफी र प्रमाण पत्र छन्।


बायाँबाट टोपराज तामाङ, सन्तोष गुरूङ र रोशा लिम्बू। तस्वीरः जगतअम्बु गुरूङ/ एचकेनेपाल डट कम। थप तस्वीरहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

अडिशन राउण्डको चरण पार गर्दै सेमिफाइनलमा पुगेका १६ जना प्रतिस्पर्धीमध्ये ८ जना प्रतिस्पर्धीहरूले ग्र्याण्ड फिनालेमा प्रवेश पाएका थिए। ग्र्याण्ड फिनालेमा सन्तोष गुरूङ, टोपराज तामाङ, रोशा लिम्बू, प्रविण शेरचन, हर्षित आले, विमला राई, सोनाम महर्जन र कर्म लामाले एउटा गीत आफ्नो रूचिका र एक निर्णायकको छनौटका गरी दुई दुई वटा गीत गाएका थिए। संगीतकर्मीहरू विक्रम गुरूङ, गणेश पराजुली, रविन श्रेष्ठ र मनोज घलेको निर्णायक टोलीले सूर, ताल, प्रस्तुती र गायनको आधारमा विजेताको छनौट गरेका थिए।

पोखरेली झ्याल कार्यक्रममा ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ को ग्र्याण्ड फिनालेसहित क्याट वाक, तेक्वान्दो डेमोनस्ट्रेशन र विविध साँस्कृतिक कार्यक्रमहरू प्रस्तुत गरिएको थियो।

सूचनाः
मितेरी सेवा समिति हकङ पोखराद्वारा छैटो पोखरेली झ्याल मेलाको अवसरमा खोलेको लक्की ड्र नतिजा नम्बर निम्न छन्-
पहिलो पुरस्कार- लक्की ड्र नम्बर ३३३
दोस्रो पुरस्कार- लक्की ड्र नम्बर ५३०
तेस्रो पुरस्कार- लक्की ड्र नम्बर ०४२
पहिलो र दोस्रो लक्की ड्र विजेताले नतिजा घोषणा गरिएको समयमै पुरस्कार ग्रहण सकिएपनि तेस्रो विजेताले पुरस्कार (एउटा मोबाइल फोन) ग्रहण गर्न नआएको हुनाले टिकटको अर्ध कट्टीसहित आयोजक सदस्यलाई सम्पर्क गर्न अनुरोध गरिन्छ।
-आयोजक

पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

——————————————————————

हेई हेई फुटवल क्लव विजयीः सर्वश्रेष्ठ खेलाडी पोखरेली झ्याल तारा सुरेन गुरूङ
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर २५-
मितेरी सेवा समितिद्वारा शुक्रवार काउलुन पार्कमा आयोजित सिक्स ए साइड फुटबल प्रतियोगितामा हेई हेई फुटबल क्लव विजयी भएको छ। सन्डे फुटबल क्लवसंग फाइनलमा भिडेको हेई हेई फुटवल क्लवले २ को विरूद्ध ३ गोल गरेर विजय भएको हो।

लिगको आधारमा खेलाइएको उक्त प्रतियोगितामा १२ वटा स्थानीय फुटबल टिम सहभागी थिए। सेमी फाइनलमा चार टिम सन्डे फुटबल क्लव, एभरेष्ट फुटबल क्लव, रेसुङ्गा फुटबल क्लव र हेई हेई फुटबल क्लव भिडेका थिए। प्रतियोगिताभरी सर्वाधिक ६ गोल गरेर एभरेष्ट फुटबल क्लवका सेलेन्द्र राना हाई स्कोरर सावित भए।

त्यसैगरी, प्रतियोगितामा रेसुङ्गा फुटबल क्लव सर्वश्रेष्ठ टिम, सर्वश्रेष्ठ गोल एभरेष्ट क्लवका दीपक लिम्बू, सर्वश्रेष्ठ खेलाडी पोखरेली झ्याल तारा हेई हेई फुटबल क्लवका गोल रक्षक सुरेन गुरूङ बनेका छन्।
Pokhareli Jhyal - 6 A Side football Final

पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

तस्वीरः जगतअम्बु गुरूङ/ एचकेनेपाल डट कम। थप तस्वीरहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

——————————————————————

हङकङमा दुई दिने ‘पोखरेली झ्याल’ मेला
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर २५-
हङकङमा दुई दिने ‘पोखरेली झ्याल’ मेला डिसेम्बर २५ र २६ तारिख काउलुन पार्कमा सञ्चालन भैरहेको छ। मेलाको पहिलो दिन शुक्रवार विहानदेखि सुरू भएको सिक्स ए साइड फुटबल प्रतियोगितामा स्थानीय १२ नेपाली टिमहरू भिड्दै छन्।

मेलाको दोस्रो दिन शनिवारको कार्यक्रममा ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ को गीत गायन प्रतियोगिताको ग्र्याण्ड फिनाले, क्याट वाक, तेक्वान्दो डेमोनस्ट्रेशन, साँस्कृतिक कार्यक्रम र डिजे डान्स जस्ता रमाइला कार्यक्रमहरू सामेल छन्।

पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
——————————————————————

पोखरेली झ्याल सिक्स ए साइड फुटबल प्रतपयोगितामा १२ टिम सहभागी हुने
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर १९-
छैटौं पोखरेली झ्याल अन्तर्गत पहिलो पटक हङकङमा आयोजना हुन लागेको ‘पोखरेली झ्याल सिक्स ए साइड फुटबल प्रतियोगिता २००९’ मा १२ टिम सहभागी हुने भएका छन्।

डिसेम्बर २५ तारिख शुक्रवारका दिन विहान ९:३० बजेदेखि राति ९:१५ बजेसम्म प्रतियोगिता सञ्चालन हुने आयोजक संस्था मितेरी सेवा समिति हङकङ पोखराले जनाएको छ।

प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउंने टिमहरूको टिम टेबल निम्न छन्:
Pool A:
1) DJ Football Club
2) Resunga Football Club
3) Sunday Football Club
Pool B:
1) Dharan Football Club
2) Gulmi Football Club
3) Deurali Football Club
Pool C:
1) Sagarmatha Football Club
2) Himalayan Football Club
3) Hei Hei Football Club
Pool D:
1) Everest Football Club
2) Chumlung Football Club
3) News Football Club

प्रतियोगिताको समय तालिकाः
25th December 2009
1) DJ FC vs Resunga FC -09:30 am
2) Dharan FC vs Gulmi FC -10:05 am
3) Sagarmatha FC vs Himalayan FC -10:40 am
4) Everest FC vs Chumlung FC -11:15 am
5) DJ FC vs Sunday FC -11:50 am
6) Dharan FC vs Deurali FC -12:25 am
7) Sagarmatha FC vs Hei Hei FC -01:00 pm
8) Everest FC vs Chumlung FC -11:15 pm
9) Resunga FC vs Sunday -02:10 pm
10) Gulmi FC vs Deurali FC -02:45 pm
11) Himalayan FC vs Hei Hei FC -03:20 pm
12) Chumlung FC vs News FC -03:55 pm
13) Quarter Final Match-1 04:30 pm
14) Quarter Final Match-2 05:05 pm
15) Quarter Final Match-3 05:40 pm
16) Quarter Final Match-4 06:15 pm
17) Semi- Final Match-1 06:50 pm
18) Semi-Final Match-2 07:35 pm
19) Final 08:30 pm
Countdown 09:15 pm
पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
——————————————————————

न्युज अपडेटः सेमिफाइनल राउण्डको नतिजा
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर १४-
‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ गीत गायन प्रतियोगिताको सेमिफाइनल राउण्डमा सहभागी भएका १६ जनामध्ये ८ जना प्रतिस्पर्धीहरूले ग्र्याण्ड फिनालेमा प्रवेश पाएका छन्।

ग्र्याण्ड फिनालेमा प्रवेश पाउने प्रतिस्पर्धीहरूको नाम निम्न छन्-
१) सन्तोष गुरूङ
२) टोपराज तामाङ
३) रोशा लिम्बू
४) प्रविण शेरचन
५) हर्षित आले
६) विमला राई
७) सोनाम महर्जन
८) कर्म लामा
Video: 1st Voice of Pokhareli Jhyal- Semifinal Round-
सेमिफाइनल राउण्डको तस्वीरहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
——————————————————————

न्युज अपडेटः ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ को सेमिफाइनल राउण्ड सम्पन्न
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर १३-
‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ गीत गायन प्रतियोगिताको सेमिफाइनल राउण्ड आइतवार साँझ जोर्डनस्थित याक एण्ड यति रेष्टुरेण्टमा सम्पन्न भएको छ।

सेमिफाइनल राउण्डमा १६ जना प्रतियोगीहरू सहभागी थिए। सेमिफाइनल राउण्डमा डोलमान लिम्बू, नरेन्द्रकुमार गुरूङ, विकाश गुरूङ, गोपाल पुन, प्रविण शेरचन, सोनाम महर्जन, टोपराज तामाङ, कर्म लामा, भरत लिम्बू, सुरज हलवई, सुलभ गुरूङ, सन्तोष गुरूङ, रोशा लिम्बू, हर्षित आले, विमला राई र तिलक थापाले एक-एक वटा गीत प्रस्तुत गरेका थिए।

प्रतियोगी कलाकारहरूलाई वाद्यवादनतर्फ किबोर्डमा दिनेश सुब्बा, गिटारमा यादव राई, बेस गिटारमा राजु गुरूङ र तवलामा कृष्णभक्त महर्जनले साथ दिएका थिए। सूर, ताल, प्रस्तुती र गायन गरी कुल ३५ अंकमा निर्णायकहरू विक्रम गुरूङ, गणेश पराजुली, रविन श्रेष्ठ, मनोज घले र टंक सम्बाहाम्फेले मूल्यांकन गरेका थिए। सेमिफाइनलको नतिजा अफिसियल मिडीया पार्टनर एचकेनेपाल डट कममा सोमबार दिनको ठीक ५ बजे प्रकाशित गरिने भएको छ।

प्रतियोगिताका संयोजक रक्ष गुरूङको स्वागत मन्तव्यबाट सुरू भएको सेमिफाइनल राउण्डको कार्यक्रममा आयोजक संस्था मितेरी सेवा समिति हङकङ पोखराका अध्यक्ष तुलसीकुमार गुरूङले प्रतियोगीहरू, सहयोगी प्रायोजक तथा छैटौं पोखरेली झ्याल सफल पार्न हरेक क्षेत्रबाट सहयोग गर्दै आएका महानुभावहरूलाई विशेष धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए।

विशेष धन्यवादः
- प्रायोजकहरू-
कृष्णान एण्ड चाङ -१०,००० हङकङ डलर
तुलसीकुमार गुरूङ -५,०००
त्रिलोक गुरूङ -३,०००
ईष्ट वेष्ट स्पिरीड ज्याकी -३,०००
कालु घले -३,०००
हितमान गुरूङ -२,०००
क्या. ढोलबहादुर गुरूङ -२,०००
कमल पौड्याल -२,००० (क्यास कुपन)
कृष्ण पाण्डे -२,०००
सनराईज ट्राभल -२,०००
राजेन्द्र थापा मोबाइल (एक थान)
युवराज गुरूङ १,०००
कान्छा गुरूङ १,०००
गणेश गुरूङ (शुभकामना स्टोर्स) ७००
भेटघाट रेष्टुरेण्ट ५००
खड्का माङ्गमाली ५००
मणिकलाल श्रेष्ठ २००
द्रष्टव्यः छैटौं पोखरेली झ्याल कार्यक्रममा प्रायोजन गर्न इच्छुक महानुभावहरूले कृपया आयोजक संस्थालाई सम्पर्क गर्न अनुरोध छ।

पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
——————————————————————

गीत गायनको अडिशन राउण्ड सकियो, सेमिफाइनलको तयारी
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर ९-
छैटौं पोखरेली झ्याल अन्तर्गत ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ गीत गायन प्रतियोगिताको अडिशन राउण्ड सम्पन्न भएको छ।

हिमालयन टोन्स म्युजिक एकाडमीको स्टुडियोमा संगीतकार दिनेश सुब्बा र निर्णायकहरूले प्रतियोगितामा सहभागीहरूको स्वर परीक्षा लिएका थिए। स्वर परीक्षणका लागि नाम दर्ता भएका १७ जनामध्ये पहिलो दिनमा १४ जनाले र पहिलो दिनमा उपस्थित हुन नसकेकाहरूले अर्को दिन स्वर परीक्षा दिएका थिए।
अडिशन राउण्ड भिडीयोः

पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

अडिशन राउण्डबाट १० जनामात्र छनौट गरिने भनिएपनि निर्णायकहरूको सुझावमा १७ जनाले नै सेमिफाइनलमा प्रवेश पाएको प्रतियोगिताका संयोजक रक्ष गुरूङले बताए। राम्रा भएकाले अडिशन राउण्डबाट सबै जना उतीर्ण भएको संगीतकार तथा प्रतियोगिताका लागि संगीत संयोजक दिनेश सुब्बाले बताए। प्रतियोगिताका लागि निर्णायकहरूमा संगीतकर्मीहरू विक्रम गुरूङ, गणेश पराजुली, रविन श्रेष्ठ, मनोज घले र गीतकार टंक सम्वाहाम्फे रहेका छन्।

पतियोगिताको सेमिफाइनल १३ तारिख साँझ याक एण्ड यति रेष्टुरेण्टमा हुंदैछ। सेमिफाइनलबाट ५ जना छनौट गरिने मितेरी सेवा समिति पोखरा (हङकङ)का अध्यक्ष तुलसीकुमार गुरूङले बताए। प्रतियोगीहरूको राम्रो प्रदर्शन, प्रस्तुती र निर्णायकहरूबाट सुझाव आएमा ५ जनाभन्दा पनि बढी प्रतियोगीहरूलाई ग्र्याण्ड फिनालेमा पठाउन सकिने अध्यक्ष गुरूङले बताए। ग्र्याण्ड फिनाले काउलुन पार्कको पियाजामा डिसेम्बर २६ तारिखका दिन हुदैछ।

प्रतियोगीहरूको नामः
१) नरेन्द्रकुमार गुरूङ
२) विकाश गुरूङ
३) गोपाल पुन
४) प्रविण शेरचन
५) सोनाम महर्जन
६) टोपराज तामाङ
७) कर्म लामा
८) भरत लिम्बू
९) सुरज हलवई
१०) सुलभ गुरूङ
११) सन्तोष गुरूङ
१२) रोशा लिम्बू
१३) हर्षित आले
१४) डोलमान लिम्बू
१५) विमला राई
१६) तिलक थापा
पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
अडिशन राउण्डको तस्वीरहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

——————————————————————
न्युज अपडेटः सन्देश प्रवाह कार्यक्रम
एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, नोभेम्बर २९-
मितेरी सेवा समिति पोखरा (हङकङ)ले छैटौं पोखरेली झ्यालबारे विस्तृत जानकारी दिन सन्देश प्रवाह कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।

Pokhareli Jhyal 2009- Video News update:

जोर्डनस्थित याक एण्ड यति रेष्टुरेण्टको सभाहलमा आइतवार सम्पन्न कार्यक्रममा समितिका अध्यक्ष तुलसीकुमार गुरूङले छैटौं पोखरेली झ्यालबारे विस्तृत जानकारी दिए। उपाध्यक्ष रक्ष गुरूङले स्वागत मन्तव्य व्यक्त गरेको सन्देश प्रवाह कार्यक्रम भिम गुरूङले सञ्चालन गरेका थिए।

तस्वीरः अमृत गुरुङ ए वान भिजन/एचकेनेपाल डटकम। थप तस्वीरहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्।

प्रायोजकहरू अतिथिका रूपमा निम्त्याएको सन्देश प्रवाह कार्यक्रमलाई गत सालकी पोखरली झ्याल आइडल- २००८ की विजेता देवी गुरूङले व्यानर खोलेर औपचारिक रूपमा उद्धाटन गरेकी थिइन्।

समितिका अध्यक्ष तुलसीकुमार गुरूङले पोखरेली झ्यालको छैटौं संस्करणको प्रमुख आकर्षण ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ र ‘पोखरेली झ्याल कप सिक्स साइड फुटबल’ प्रतियोगिता रहेको बताए। ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ प्रतियोगिताको विजेता, फस्ट रनरअप र सेकेन्ड रनरअपलाई क्रमशः ६० हजार, ३० हजार र १० हजार रूपैयाँ नगद राशि पुरस्कार रहेको गुरूङले बताए। त्यसैगरी, छैटौं पोखरेली झ्याल कार्यक्रममा क्याट वाक, तेक्वान्दो डेमोनस्ट्रेशन, साँस्कृतिक कार्यक्रम र डिजे डान्स समावेश गरिएको अध्यक्ष गुरूङले बताए।

कार्यक्रममा सहभागी पत्रकारहरूले छैटौं पोखरेली झ्यालबारे जिज्ञासाहरू राखेका थिए।

पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
——————————————————————

छैटौं पोखरेली झ्याल
मितेरी सेवा समिति पोखरा (हङकङ)ले गत सालहरूमा झैं विविध कार्यक्रमहरूसहित छैटौं पोखरेली झ्याल आयोजना गर्ने भएको छ।

आयोजक संस्थाले यस पटक पहिलो पटक ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ र ‘पोखरेली झ्याल कप सिक्स साइड फुटबल’ प्रतियोगिताको आयोजना गरिने भएको छ। त्यसैगरी, कार्यक्रमको अर्का आकर्षणहरूमा क्याट वाक, तेक्वान्दो डेमोनस्ट्रेशन, साँस्कृतिक कार्यक्रम र डिजे डान्स आदि छन्। छैटौं पोखरेली झ्याल कार्यक्रमको अफिसियल मिडीया पार्टनर एचकेनेपाल डट कम रहेको छ।

‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ को एप्लिकेशन फर्म डाउनलोड तथा प्रिन्ट गर्न तलको लिङ्कमा क्लिक गर्नुहोस्।
- Application form:
- Competition Rules:

कार्यक्रमबारे थप जानकारीको लागि तलको पोष्टरमा क्लिक गर्नुहोस्।

Popularity: 11%

Entry Filed under: हङकङको समाचार

73 प्रतिक्रियाहरू / Comments आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Add your own

 • 1. anugurung  |  November 27th, 2009 at 8:13 am

  POKHARELI JHYAL 6 ! WOW GREAT ! ALL THE BEST,TO ALL THE MEMBERS N HOPE THIS TIME IT WILL BE MORE FUN———–.

 • 2. soni  |  November 27th, 2009 at 1:26 pm

  TO THE ORGANIZERS,
  Hi! This is soni,good to hear that PHOKRELI JHYAL 6″ is going to be held,among some of the programmes, HELD in HK ,PJ IS ONE OF THE BEST , but as a viewer, i have a question . to all the organizers that where r the winners n the runner up,of first pokhareli jhyalidol, which was held in MONKEY HILL .although this time its not the dance competition, but it will be more fun if the organizers canputsome dance items, of all the dancers (names as)-BINITA,RENU ,DEVI,ANU, SANDHAYA ,SUNITA,SORRY ,but i forgot the names of the third runners up of the first n second PJ IDOL .Hope the organizers will definately work on this. LASTELY ALL THE VERY BEST!

 • 3. prasun tanu  |  November 27th, 2009 at 4:18 pm

  All the best for all the contestents of 1st voice of pokhareli jyal and members of miteri sewa samitee, k garnu afnu ta chutti namilla jasto po chata ..

 • 4. kancha  |  November 28th, 2009 at 8:58 pm

  afno lai afnole nai samjhanu parcha.
  yo ho ni ta sochai bhaneko…maya bhaneko….
  priority bhaneko.im proud of u organiser,really proud.
  god bless u.

 • 5. kura yasto ho  |  November 29th, 2009 at 1:57 pm

  la la thik chha, but last years ma jasto bhai bandi nagaram hai.

  afno afno machhey naparam. sahi judgement hunhu paryo. if can’t do please stop this kind of event.

 • 6. I love Nepal  |  November 29th, 2009 at 1:59 pm

  khoi ta yas patak kawita competition? Hati chhiryo puchhar aljhyo ho ki ?

 • 7. RABIN LIMBU and CHANDRA RAI  |  November 29th, 2009 at 9:30 pm

  Yo Karyakram Ta Ramro Sochko Chha Tara What type of Voice. We are so Confussion ?? Modern Pop,Pop,Rock,Rap, Modern, Folk,Dohori Or Classical Modern. What Kind of Voice. Because we are so Confussion about the Copetition. We Hope there will be Fair and Fact in all situations. We all friends always Disscuss about this Problems. Hope to see you in Event at Right Time.
  Merry Christmas and Happy New Year 2010. If My Words are Really Wrong then I am Really SORRY to Event Team. With Best Reagrds.

 • 8. Aakas Gurung,Subhod Limbu and Abin Magar  |  November 29th, 2009 at 10:20 pm

  La La Thik Cha Last Year Ko Jasto Bhai Bandhu ani Natabad ra Kripabaad Garnu Nagaridinu Holaa. Please Last Year Jasto Nahoss. Please Please Request to aayojaak Team.All the Best.

 • 9. Pokhareli Jhyal 2009  |  November 30th, 2009 at 12:28 pm

  Dear Pokhareli Jhyal Lover!!
  We will try our utmost best to run the competiton as fair as we can……please help us to run this show with great success taking part in many ways as you can…we are looking forward to see you al on Saturday 26th December 2009, at Kowloon Park (Piazza)…..Thank you for your comments!!! PJ6 team 2009

 • 10. Anuraj Gurung and Bhuwannath Magar  |  December 1st, 2009 at 5:52 am

  To
  The Organizer Team
  We all are asking You What Type of Voice Competition. Pop type , Hip-Hop Type, Rock Type, Folk Song Type , Dohori Type , Modern Pop Type , Modern Classical Type , Classical Type Or Sufi Gazal Type. We are asking You What Type of VOICE Competition. Because we are afraid about Natabaad and BhaiBandhu. Please Last Yearko Jasto Nahoss. All the Best.

 • 11. Eric Gurung  |  December 2nd, 2009 at 12:00 am

  Having to organize an event is a huge task no matter how small the event is…but to organize it with the true sprite takes a lot of hard work,perserverence,fairness and above all the best co-ordination among the organizers and the organizations. No hard feelings guys …….n gurls of PJ committee. But I gotta say…n u gotta listen.

  C u all on 26th dec ‘09

 • 12. Amrit Gurung, Yuen Long ( Everest FC)  |  December 2nd, 2009 at 2:32 pm

  Having had said that it’s a huge task organizing events….. to organize it in a well planned manner so as not to mock yourselves up when the day finally arrives takes a lot of planning,resources,time and best coordinations among the staffs and more.Well I’ve been to many of these events in the past…my experience of attending these events especially that of our community is way below the satisfaction level which I hope most of us agree on.But I hope this time around things will definately be the other way around.Best of luck to our team of organizers. Make us proud guys N gurls….let’s show them that we too can better organize events like any……
  “ONE FOR ALL AND ALL FOR ONE’….Hurray!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 13. Pokhareli Jhyal 2009  |  December 2nd, 2009 at 6:57 pm

  Dear All……Thank you for your kind suggestion and comments and is highly appreciated. We take every comments in positive ways please do help us to make this event successful as past years…..if any one of you from Pokhara please do help us to make this event more interesting and enjoyble…..we always welcome all Pokhareli working team…..Our SLOGAN for Pokhareli Jhyal is “I/we Love Pokhara”….”WE CAN’T DO GREAT THING IN THIS WORLD BUT WE CAN DO GREAT THING WITH LOVE”

  I/We Love Pokhara!!!

  PJ6 Team 2009

 • 14. Rabin Pun and Ganesh Gurung  |  December 11th, 2009 at 7:03 am

  Dear Respected
  Pokhreli Jhyal Organizer Team
  I am Really Sorry, We All are Waiting News Updates of Voice of Pokhareli Jhyal. Where will be the Second Selection , Third Selection and How Will be the Most Tuff Selection. We are so Confusion about News Updates………………….Everyday all are waiting P.J.6 News Updates. We Still Can’t See the Participent Pictures and Auditions Short Video Clips. We all are Waiting Hot News.
  Thanks with Best Regards
  Yours True Commenters RABIN + GANESH & ALL HK Nepali

 • 15. देश/ विदे&hellip  |  December 13th, 2009 at 3:53 pm

  […] एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम, डिसेम्बर १३- ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ गीत गायन प्रतियोगिताको सेमिफाइनल राउण्ड आज आइतवार साँझ ७ बजेदेखि जोर्डनस्थित याक एण्ड यति रेष्टुरेण्टमा हुदैछ। सेमिफाइनलबाट छनौट भएका प्रतियोगीहरूलाई डिसेम्बर २६ तारिख हुने ग्र्याण्ड फिनालेमा सरिक गराइने छ। (more…) […]

 • 16. AMA RAJ LIMBU dost (UK)  |  December 13th, 2009 at 6:25 pm

  Dolman g, i wached your wonderful audition, you got me really happy and i think, you are improving abut the singing, i wanna say, you can be successful in future if get it on……

 • 17. DOLMAN LIMBU  |  December 13th, 2009 at 10:42 pm

  Thanks Ama Raj Limbu Ji , thanks for your comment , I will try more improvements in Singing. I am so Happy about Your Comments. Ama Raj Ji this 6th Voice of Pokhareli Jhyal is Really Very Tuff Competition. I will try my best to make your words come True and successful in Future.

 • 18. देश/ विदे&hellip  |  December 14th, 2009 at 4:45 am

  […] एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम- ‘फस्ट भ्वाइस अफ पोखरेली झ्याल’ गीत गायन प्रतियोगिताको सेमिफाइनल राउण्ड आइतवार साँझ जोर्डनस्थित याक एण्ड यति रेष्टुरेण्टमा सम्पन्न भएको छ। सेमिफाइनलको आधिकारिक नतिजा सोमवार दिनको ठीक पाँच बजे एचकेनेपाल डट कममा प्रकाशित गरिने भएको छ। (more…) […]

 • 19. Suraj Rai  |  December 14th, 2009 at 8:12 am

  All hails and two enthusiastic thumbs up for Organizers for hosting such event for our local talents which really opens up a big horizon for them as far as their motivation and platform for future is concerned.

  I especially would like to comment on the particular participant whose name is DOLMAN LIMBU, he seems to stand out from everyone. I think he is really the one who is elilible for this coveted and honourable title. Kudos to all the other participants as well but DOLMAN LIMBU all hails to you and you deserve the trophy. Best of Luck

 • 20. kul gurung JORDAN  |  December 14th, 2009 at 4:43 pm

  wish you al the best to 3 of you. Banja “Santosh”, , Bhai ‘Topraj tamang and Sis Rosa limbu.i wish you do better in the future and succed to make your dream cometrue.

 • 21. Amrit Gurung (Everest FC)  |  December 14th, 2009 at 10:09 pm

  Well….first of all congratulations to all our finalist and all the best for the Finals.Again..two thumbs up to the organizers,all those generous sponsors and all the viewers for being there to cheer up our contestants and making it such a lively atmosphere there.

  Eventhough the stage for our participants wasn’t that spacious enough and the hall wasn’t that wide enough for our viewers..I must say that (being honest) it was quite a fun being there close up with our judges,our talented guys and girls and mumbling to their music together.For me it was quite an experience….Keep going everybody……….HATS OFF!!!!!!!!!!!

 • 22. soni gurung  |  December 15th, 2009 at 8:21 am

  ALL THE VERY BEST TO PRABIN, DOSEN”T MATTERS WHAT OTHER SAYS,but u r the true winner.

 • 23. Manu Gurung  |  December 15th, 2009 at 10:22 am

  Amrit Gurung Sir , Do You Feel the Judgement was Well Satisfaction ??? I mean We everyday Watched Sa Re Ga Ma Pa Challange, Dance India Dance, Bogi Bogi, American Idol , Sa Re Ga Ma Pa Megha Challange 2009 and Many more Programme. We Can Learn from them a Little Knowlege “How to Judge” In My Experiance but I am Not a Professional. In My Point of View All Singers Marks must be On the Spot, the Judge Must Comment Live like Indian Idol, Sa Re Ga Ma Pa Challange, Judge must Give at Right Time and Mut Comment to Singers all all Marks must Openly show it to the Public after his/her Singing Performence and Audiance Public are also right to Comment to Singers in his/her Singing Telent. Oh the Decission was made at HOME { HOME JUDGEMENT} After Tommorow and after 1 Day Later. How can you Judge at Home ???? There will be different sounds at different place, RECORDING SOUND AND LIVE SOUND IS TOTALLY DIFFERENT. Live is Live. No need to Comment. Thats all Bujhnele Bujhi Haalchha Nabhujnele Kehi Pani Bhujdaina. KinaKi Sangeet Bhaneko Khana Pakaunu Jasto ani Aru Art bhanda dherai dherai Different Chha. Music Must be Learn. Amrit Gurung Sir I support Your Words the Stage was Not Enough and Judges are at Corner How they See the Singers Expression All the Public Audiance are not So Happy About Judgement. Well Congrates to all EIGHT , 6 PJ Team and Hats Up to Musicians Dinesh Subba Sir, Krishna Sir,Raju Sir and Yadav Sir.

 • 24. Pidit Magar  |  December 15th, 2009 at 11:11 am

  Bhai Santosh , Topraj and sister Rosa and Prabin.bhai best of luck for you people hope to see you 26 Dec in kowloon park

 • 25. Sandeep Gurung  |  December 15th, 2009 at 5:15 pm

  It’s Not Challanging Competition. It’s Choice Competition and Singer Likeness Competition. It’s Not Singing Competition.It’s Singer Choice Selection Competition and Singer Selection Competition. It’s Not Fair Judgement. YES Manu Gurung and Amrit Gurung are 100% Right. It’s HOME JUDGEMENT, AFTER ONE DAY and AFTER TOMMOROW JUDGEMENT. But True Never Lose. False Judgement is Not a True Judgement. Who was the Best Singer , Everybody Knows and Audiance Public also Knows. It’s Not Winning Game , it’s RELATIONSHIP VOICE Selection. Doesn’t Matter what’s going on.It’s Not a Singing Competition.

 • 26. Pokhareli Jhyal 2009  |  December 15th, 2009 at 10:28 pm

  Dear Sandeep,

  This is our first attempt to host singing competition in Hong Kong to developed singing qualities of Nepalese living abroad. We try to run this competition “FAIR AND TRANSPARENT” to all participants and we are sure that our honorable judges have been briefed about the competition rules……we should always play with rules of the competition………..as you know that competition is different to normal singing…..we have noted your comments and will discuss with our judges and organizing committee members…..WE WILL TRY OUR BEST TO OVER COME YOUR COMMENTS!!!!!

  PJ6 Team…..

 • 27. kancha  |  December 16th, 2009 at 12:39 am

  pokhreli jhyal ko team lai bises dhanyabad………….
  result should not be at home.
  judge,organiser,media sabai basera marks count hunu parcha.
  we'’ll see in the final round with satisfied results.
  don'’t loose the heart of audience.wish u all the best………..

 • 28. Sandeep Gurung  |  December 16th, 2009 at 3:01 am

  Dear Respected P J6 Team and Judges
  You Think the Judgement was Fair. How can we Say Judgement was Fair and True Judgement. Did Judges asked and Did they Comments anythings to Participants. Did Judges Judge and Did they Gave Score Marks Openly to Contestant. How was the Marks You must give marks Right at the Time. If you Give Singing Marks After tommorow is Useless Because it will be all about Gussing and Thouths Marks. Did Judges Comments to any Singers about 1. Soor , 2. Taal , 3. Melody , 4.Performence , 5.Body Expression , 6. Song Lyrics Face Expression , 7. Extra Talent in Singing and 8.Looking at Lyrics Paper. Is that a Competition ??? In Singing Competition How is Your Rules We all Shocked. I am Sure that Singing Competition have must be Same Rules in this Whole Universal.
  If You Don’t Mind Please Watch / Observe / Monitor to Sa Re Ga Ma Pa Challange Judgement “How they Judge?” . If You did’t Find and You can also ask to Friends. PLEASE if you don’t Mind Please You can Watch Hero Honda Sa Re Ga Ma Pa Megha Challange Competition Programme.”How to Judge??” On the Spot Marks. Openly Given Marks. Openly Comments. Openly asked to Audiance/ Public. Openly asked to Musicians. Marks Must be Given after Singing While on Stage. That is call TRUE Judgement. If My Words are Bitter I am Really Sorry to P J6 Team. I am Really Really Sorry to Judges and P J6 Team if My Words are Wrong.

 • 29. ANU  |  December 16th, 2009 at 8:21 am

  i would only like to do some point’s clear to comment no 20, manu sir, if u r talking about SA RE GA MA,DID,BOOGIE -WOOGIE,etc—— if u r watching all this prog than u must know, that the judges only give the comments, not the actual result? As u know now a days all the prog r based on voting rates, so the results r told only after the counting of votes, when u watch all these reality shows in the T.V , it seems like judjement r live, but its not true, there r many cuts inbetween, which we, the viewers dosen’t know.every shows have its own rules n style,n whatever PJ6 had decided is satisfactory, when a T.V shows take 3-4 months to finish one single prog then its fantstic that atleast PJ6 takes their decision only in 2 days, n if u all really want to see the competition live, than u must come to the grand finale on 26 dec, lastly keep ur fingers cross n hope for the best.

 • 30. Sandeep Gurung  |  December 16th, 2009 at 10:01 am

  Dear Respected P J6 Team and Judges ,
  Do You Really Think it was “FAIR JUDGEMENT” ???? How You Can Say it’s Reasonable Judgement ???? Why Judges Hide the Marks ???? Why Judges Don’t Comment and Why don’t they say the 1.Soor Marks , 2.Taal Marks , 3.Perferance Telent Marks , 4.Lyrics Face Expression Marks and Body Flow Expression Marks. Why they Kept Secretly not Announced Openly. Why All Participents Marks was Taken to Home and Decided at Home. After 1 Day Judgement at HOME and given the CHOICE Name List is that FAIR Judgement ???? You May watch the Sa Re Ga Ma Pa Programme Judgement. They Judge Openly and Marks also Announced Openly While the Singer always there at Stage. We Don’t Know Yours Playing Rules But Sangeet is Not a Joke Game , It’s Not a Fun Game and Music is Not Like a Funny Comics Game. In this Huge World Whole Universal Music Competition must be Same But Your Playing Rule and Competition was Home Made Own Pocket Rules. It’s Ok I am Very Very Sorry but I Support No.18 and No. 20 Comments. Sorry to P J6 Team.

 • 31. ANU  |  December 16th, 2009 at 1:22 pm

  Dear sandeep gurung,
  I think u r very much shocked with the PJ6 judgement, on one hand u r telling sorry, n on the other u r pointing ur fingers to the judges! plz, dont compare PJ6,with SA RE GA MA. SA RE GA MA is already a established show n is shown in international channels. u know in HK, most of the people r busy n to take out time from their busy life n organizing this kind of competition is really praiseful, there is a saying,UNITED WE STAND N DIVIDED WE FALL, what PJ6 is doing, let’s give them comments, which will help them to make the prog more better, either than blamming them. Lastly THINK GOOD N BE GOOD.

 • 32. Bikash Gurung + Nabin Pun  |  December 16th, 2009 at 9:35 pm

  Dear Respected ANU Ji ,
  We Always think Good. You are Only thinking Good ??? Just Thinking. But Our Point is To Be a Good. Must Be Good Judgement. PLEASE DO NOT THINK. THINKING IS LIKE DREAM. TO THINK IS NOT TRUE. OH “I think he is Good Singer.” JUST THINKING. Please Just come to the Point. Don’t think about Reality Show Just go to TRUE JUDGEMENT. Please Give Marks Openly. Don’t Twist Comments into Blamming. Please Do True Judge and Please Come to the Point. Because Music is Not Funny Game. Music is Not Easy Like Other Games. Judges Marks Must be on The Spot. We are Not Comparing with Sa Re Ga Ma Pa Estabilishment. We are Not Talking About Sa Re Ga Ma Pa Prizes Big Money.We are Not Talking About Establishement Media. We are Not Talking about Sa Re Ga Ma Pa Huge Stage. We are Not Talking About Like Indian Idol Huge and Big Prizes. We are Talking About TRUE JUDGEMENT. NOT HOME JUDGEMENT and After 1 Day. While Judging Please Can They Comments to Singers. Please Can they Openly Give Marks Like Sa Re Ga Ma Pa Challange. It’s Ok Doesn’t Matter. We have to Improve and We Must Corret the False Judgement. Judgement Must be True. You Must go to the Singing Talent.

 • 33. Sandeep Gurung  |  December 17th, 2009 at 7:21 am

  DEAR ANU Ji
  Please Come to the POINT. Be Cool. We are Not Talking About Sa Re Ga Ma Pa Stablishment , We are Not Talking About International Channel , We are Not Comparing with Sa Re Ga Ma Pa Programme , We are Not Talking About Busy Life Organizing and We are Not Talking About Huge / Big Amount Prizes , We are Not Talking about Million Million Dollar Prizes. WE ARE TALKING ABOUT ” FAIR JUDGEMENT “. We are asking about Home Judgement + 1 Day Later + After Tommorow Judgement. We are Not Talking About Vote Counting System. ANU Ji Please Watch , Please Ask to Your Nearest Friends and Repeat Watch Sa Re Ga Ma Pa , Indian Idol , Hero Honda Megha Challange 2009 T.V.Show Programme and Other Same Same T.V.Show Challanging Programme. Did Judges Give Marks Or Not ??? Did Judges Decide the Decission at Home ??? Did Judges will Announce Result After One Day later ??? Did Judges will Announce Results in Media inside Website http://www.____________??? Then We Will Discuss Later about this Matter. Why I Say Sorry ” You Don’t Understand ” I Say Sorry Because May Be Judges and P J6 Team are Angry with My Comments.Now You Don’t Know What was True.You are also Angry. So that I Say Sorry Don’t Become Angry. Please Come to the TRUE POINT Don’t Angry. So I say SORRY.

 • 34. ANU  |  December 17th, 2009 at 8:21 am

  To comment 32
  I AM NOT THE ONE TALKING ABOT SA RE GA MA OR ANY OTHER REALITY SHOW, PLZ READ COMMENT NO23 & 28 0K.

 • 35. Pokhareli Jhyal 2009  |  December 17th, 2009 at 8:20 pm

  Dear all PJ lover!!

  Thanks for your time and comments on PJ6 (Voice of PJ competition) We would like to clearify how the competition results was made to public and to all participants;

  1. All competition results were sealed by chief judge and hand over to the organizing committee immediately after the completion of last contestant song.

  2. Then contestants results were accumalated on same day at Yak and Yati, by 3xorganizining committee members and 1x member from media partner.

  3. Then the final results were sealed and hand over to our official media partner hknepal.com for final announcement.

  4. The best way to reach our participants and HK Nepalese public were by our official media partner hknepal.com

  For your kind information we (PJ6) team have try to arrange the best and most experience judges in HK……hope you will agree with us….

  NOTE: Please note that ALL FINAL ROUNDS competition results will be immediately announce after the completion of final contestant’s song….on same day!!!!

  PS: Dear all hope to see you all for on December 26th!!!!

  PJ6 team 2009!!

 • 36. Sandeep Gurung  |  December 17th, 2009 at 8:37 pm

  Dear ANU Ji
  Please Come to the Point We are Not Talking About Comments and Comment Numbers. We are Talking About the Judgement. How Can We Say Home Judgement is Fair and True Judgement. We All Audiance and Public are Asking You. We are Not Talking About Sa Re Ga Ma Pa. PLEASE COME TO THE POINT is HOME JUDGEMENT is FAIR Judgement ?? All U.K. Nepalese , H.K. Nepalese , USA Nepalese and So n So all NEPALI are QUESTIONING. Is HOME JUDGEMENT is the 100% TRUE JUDGEMENT ???? ALL NEPALESE ARE SHOCKED ABOUT YOUR MUSIC RULE / LAW.

 • 37. Pokhareli Jhyal 2009  |  December 17th, 2009 at 8:54 pm

  Dear All PJ6 Lover!!!

  Thanks for your kind comments and time for PJ6 (Voice of PJ 2009) competition. We would like to make some clearification about our results announcement;

  1. All contestant’s individual marks were sealed and hand over to our organizing committee by our chief judge, immediately after the completion of final contestant.

  2. The final results were accumulated at Yak and Yati on same day…by 3xorganising committee members and 1xmedia member from hknepal.com.

  3. The final results “merit” were hand over to hknepal.com for final announcement.

  We have try our best to arrange the best and most experience judges for this competition. We have kept our “fair play and judge spirit” in our mind since the start of our audition round!!!!

  PS: We all stand up for unity to success this coming PJ6 2009……”UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL”!!!!!

  Hope to see you all on 26th December!!

  PJ6 Team 2009!!

 • 38. kancha  |  December 17th, 2009 at 11:58 pm

  pj lai euta kura k bhane…
  sealed garera marks count chai organiser matrai hoina media even judges
  should be allaround .j hos marks talamathi nahosh.
  we know judges are fair and must be fair.

 • 39. Deepa Magar and Kalu Gurung  |  December 18th, 2009 at 1:39 am

  Sandeep , Anu and All Commenters. I think Now We Must Stop Discussing Because Now You Can See Full Drama ” NOW YOU CAN WATCH THE DRAMA” It is Still Not Accepting the Fault Judgement. YOU CAN SEE THE DRAMA PLAN , DRAMA SKETCH , DRAMA CHART , YOU CAN SEE DRAMA DEMONSTRATION. They Always Want to Save From Their Mistakes. They are Still Hiding True. Thaey are Hiding Fact. Please Finish Discussion Because Audiance are Not Blind , Audiance are Not Deaf and All Audiance Knows What was True. In Fact what Happened there Everybody Knows. Why JUDGES didn’t Gave Marks Openly???? Why Judges Didn’t Show the Score Marks Openly ???? If They Show You Know is all DRAMA(Naatak). If You Hide Something is Not a Challange. If You Hide Something is Not Competition. Audiance are Not Mad and Audiance are Not Crazy. SORRY To P J6 Team and Judges.

 • 40. ANU  |  December 18th, 2009 at 8:14 am

  Dear PJ6
  I know these kind of comments will never stop, even from my side, don’t care about what whoever says, do according to ur own rules, All the best to all the finalist .

 • 41. SONI GURUNG  |  December 18th, 2009 at 8:31 am

  Dear PJ6
  I beleive all the respected judges, all the finalist r good, wish u ALL THE BEST N dont go on comments, whatever people says dont care n do ur best to make the prog more better.

 • 42. SONI GURUNG  |  December 18th, 2009 at 8:33 am

  WISH U ALL THE BEST PJ6

 • 43. Yak & Yeti Audiance  |  December 18th, 2009 at 11:09 am

  Dear Respected P J6 Team , Judges and ANU Ji Why Result was Sealed ???? Why Have to Seal ???? We Came there to See Open Results , Open Marks , Open Judging Comments and We Came there to See FAIR OPEN Results. We Came there to See Open Challanging Competition and We Want Open Results. But All Mistakes was Happened it’s Ok. Now we ca Say this is Not a COMPETITION it is enjoyable Programme.Thanks to P J6 Team Hats Up to You. Now We All Know, We are Clear About your Results it’s Not Competition and Now We All Know the Drama(Naatak). THANK YOU P J6 TEAM. Keep Doing Like this All will Become Very Very Very Happy. Now You Know All are Happy With Your Seal Results. Lastly Sorry.

 • 44. Yak & Yeti Audiance  |  December 18th, 2009 at 12:12 pm

  Dear All Yak & Yeti Audiance
  Now at Last We Know the Drama(Naatak).It’s Not Competition. We All Know just Take it Easy. We Came there to Watch Open Judgement , Open Rresults and We Came there to Watch Open Challanging Marks. Anyway we don’t want Seal Results. Thanks to P J6 Team and Judges. It’s All Drama Everybody Knows it. Sorry for Everythings. It’s Not Competition.

 • 45. ANU  |  December 18th, 2009 at 1:43 pm

  YAK N YETI AUDIANCE, if u were there on that particular day, then why u didn’t complaint on that time,n on the spot? why now?????It was ur weakness! if u didn’t like the rules u could have told the judges, or the organizers!If one dosen’t open its mouth then everybody shuts their mouth ,but if one people starts to speak, then hundreds of people will speak, that is the main problem. any way take my comments in a positive way, n lastly ALL THE BEST TO PJ6—–

 • 46. Pokhareli Jhyal 2009  |  December 18th, 2009 at 1:51 pm

  Dear all,

  Good to hear all your kind comments!!!!!

  Please thing positive you will see positive!!!!

  PJ6 Team 2009!!

 • 47. pratima  |  December 18th, 2009 at 5:07 pm

  ALL THE VERY BEST TO ALL THE FINALIST!!!!!!!————

 • 48. pratima  |  December 18th, 2009 at 5:24 pm

  I agree to comment no45!
  For open result, open marks,open judgement etc— u all should open ur views, on the spot ! if u were present at that hour. KEEP A POSITIVE ATITUDE ALL———– N ALL THE BEST TO ALL THE PJ6 MEMBERS N THE PARTICIPANTS.

 • 49. Sandeep Gurung  |  December 18th, 2009 at 10:15 pm

  Dear Yak & Yeti Audiance
  Please Stop Discussing We All Knows this is not a Challanging Singing Competition. I am Just Complaining in Website Comments they are Becoming Angry. They are Doing Mistakes They are Becoming Angry. If You Complain Particular Evening Programme On the Spot there must be Fighting Game + Boxing Game + Rumble (Tae Kwan Do) Programme. It was Nice You Keep Quite there. You Just Silence. It was Good Job. They may Kill You. You May be in Hospital. It’s Ok Do Not Discuss. Example: “If Police Catched the Thief. Thief Never Ever Says I am a Theif.” another Example: ” If Accident Happened at Highway Road Side Driver Never Says My Mistake he Blame Other Driver and He Always Use to Hide his Mistakes.” We all will Support Nice Work But Please Please Please Do Not do Like this Mistakes Again and Again. Hats Up to P J6 Team.

 • 50. हङकङ समाच&hellip  |  December 19th, 2009 at 3:56 pm

  […] pm Countdown 09:15 pm पाठक विचारः प्रतिक्रिया दिन यहाँ क्लिक गर्नुहोस्—————————————————————— […]

 • 51. देश/ विदे&hellip  |  December 19th, 2009 at 4:09 pm

  […] एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम- छैटौं पोखरेली झ्याल अन्तर्गत पहिलो पटक हङकङमा आयोजना हुन लागेको ‘पोखरेली झ्याल सिक्स ए साइड फुटबल प्रतपयोगिता २००९’ मा १२ टिम सहभागी हुने भएका छन्। (more…) […]

 • 52. shuva chintak Sonam ko  |  December 19th, 2009 at 7:50 pm

  Dhanyabad Phokhareli jhyal Organizer lai
  Sonam Maharjan bahini dhairya garnu hola tapaiko gantabya dherai tadha chhaina. sancho arthama vanne ho vane pokhareli jhyal ko idol hune haisiyat tapaima bahek aru kasaima pani chhaina. sayad aru le sahabhagi najanayeko pani huna sakchha. ahileko abastha herda ani hknepal ko pathak bichar lai herda k lagchha vane tapaiko sahi mulyankan nahune dekhinchha tapani aafno sangeet sadhana lai yo vanda pani badhi samaya diyera aghi badhne kosis garnu hola. ra anya sahabhagi wa grand finale ma pugne kalakar mitra harulai suv kamana ! tar euta kura vannai parda aru lai naramro pani lagna sakchha k vane Gopal ra Tilak lai anyaya gareko ho. sonam bahek anya gayika harule teti ramro gayeko jasto lagdaina. tasartha judge haru prati prasna uthnu swabhabik nai ho. ani Organizer ko kami kamjor k ho vane pokhareli jhyalko idol garnu thiyo vane tesko artha rakhne hisab le garnu parthyo. hijo ko dinma mauka payer gai rahane haruko lagi ho vane yetro thulo tamasa garnu ko satta sojhai man pareko gayak wa gayika lai ghosana gare ajha ramro po hune thiyo kiiii.????

 • 53. hk kalakar  |  December 20th, 2009 at 12:34 am

  comment 50 ko lagi…………….sonam is a good singer no doubt,we all love her,we respect more to his father krishna dai.mr.50 u can personally express ur feeling in good sense everybody hear good and fine and personally u support sonam……….but u don'’t have the right to analise anybody in bad sense or make a harrasement.
  kaslai anyai bho….tapai le feri semi final round organise garnus hami 16 contastant nai bhela hunchau,u can do this?

  ani hk ma nobody is popular ra bises yo platform is for singer.
  we rarely find this platform.everybody can be a part of it,,,……and lastly ,cigarretes are harmful to health and monkey chatter is more harmful to society…

 • 54. Kaji Gurung  |  December 20th, 2009 at 1:14 am

  Thanks to Pokhareli Jhyal Organizers Team ,
  Sonam Maharjan Bahini Ko Prayass Ramro Chha Tara Challanging Competition Ma Lyrics Herera Gauney Lai Pani Grand Final Maa Entry Dinu Raamro Judgement Ho. HOME JUDGEMENT Ramro Chha. Santosh Gurung Le Gaunda Lyrics Purai Talaa Maathi Bahyeko Thiyo, Lyrics nai Talaa Maathi Hunda Pani Grand Final Maa Entry Dinu Bhaneko Kahaa SammaKo Judgement Ho. Yo Kura Satya Ho Ki Hoina Video Repeat Garera Check Gare Hunchha. Sabai Tamaasa Nai Tamasaa Chha. BhaiBandhu Chaahee Nabhanum Pani Kasari. Maan Pareko Maan Pareko Chahee Chaanekai Ho Jasto Laagchha.Bhujne Lai Esaraa Nai Kaafi.Ramro Judgement Bhayo.

 • 55. shuva chintak Sonam ko  |  December 20th, 2009 at 8:49 am

  Dhanyabad hk kalakar comment 51 lai
  mero comment garnu ko artha kasai lai harrasement ko udesya thiyena j dekhe tesai ko aadharma coment gareko ho. yadi tapai pani pj6 ko participant hunu hunchha vane ek palta imandar ka sath bahini sonam sanga tapaiko harek kura sanga tulana garnu hos. mero vannu ko udesya nai yati ho. ani arko kura 52 mitra lai vannu parda sonam le lyrics herer gayeko barema ali asahaj mannu vayeko rahechha. malai lagchha yaslai teti asahaj namanum kinavane hk ko hamro nepali samaj ma bahini sonam ko age ko tapai hamro pani nani haru chhan tar khoi ta sahavagi vayeko kinavane ahile ko nani haru lai nepali sangeet prati chaso nai chhaina dhanna bahini sonam le lyrics herer vaye pani hk ko nepali samaj ko ijjat rakhna saphal bhaina. yasai lai gaurav mannu parchha hoina vane jati palta pj6 garnu hos teti nai palta uhi gayika uhi gayak participant huna k ber…///// ani pheri pani bahini sonam lai vannu parda aafno age ko anya sathi vai haru lai pani hausala dinu ra hk ko nepali samaj lai nirantar aafu pachhi ka sano age ko haruko lagi pani udaharan bani dinu yahi nai mero shuvakamana

 • 56. Sandeep Gurung  |  December 20th, 2009 at 10:43 pm

  Dear shuva chintak Sonam Ko Ji
  Please May I Ask You GEET-SANGEET Pratispradha(Competition) Ko Bisayamaa Thaha Cha Ki Chaina ??? Hajur Lai Binamra Anurodh Cha Ki COMPETITION BhaneKo K ho ???? What is the Meaning of Competition ???? Harresment Ko Kura Nagarnuhoss Please. Competition Maa Aundaa Age Ko Kura Nagarnuhoss Please. Samaaj Ko Ijjat Ko Kura Nagrnuhoss Please. Gaurav Ko Kura Nagarnuhoss Please. K Arule Chaahi SamaajKo Ijjat Rakhdainaan Ta ????Please Come to the Main Point. Competition Bhane Ko Khass Kura K ho. What is the Meaning of COMPETITION ???? Please Come to the Point. Saano Age Ra Thulo Age Ko Kura Nagarnuhoss Please. Just Tell Us THE JUDGEMENT IS FAIR OR NOT. Home Judgement is Fair ????? Please Come to the Point. Lyrics Herera Gaune Lai Grand Final Ma Enrty Dinu Kaha Samma Ko FAIR JUDGEMENT HO ??? PLEASE COME TO THE REAL POINT. What is the Meaning of Singing Competition ??? Please Do Not Twist Our Debate / Discussion / Conversation / Dialogue. Thanks to P J6 Team.

 • 57. chandra  |  December 21st, 2009 at 12:40 am

  gulmi is the best

 • 58. shuva chintak Sonam ko  |  December 21st, 2009 at 6:10 am

  dear sandeep ji thanx hai tapai ko sujhab ko lagi ra sayad ma ali senti vaye jasto chhu ani ali malai thaha pani nahuna sakchha pradhispardha sangeet ko. competition vanne bitikai jasle pani sahabhagi lina milne vaye dines subba nagen shresha, ganes parajuli ani rabin shrestha harule kina bhag liyenan ta???? hijo ko dinma kahile tsun wan ko town hall ma gaune kahile yau ma tei ko hall ma gaune kahile monkey hillma ta kahile tai mo san dandama ta kahile pj6 ko idol ma maile ta sandeep ji bujhnai sakina. sorry hai tesko lagi. ani fare judgement ko kura garnu vayeko rahechha. malai ta kura garnai po ali laj vayo. jab ki hk ko nepali samudaya ko sangeet ko icon vanau athawa bigya vanau hamra baristha gayak tatha sangeetkar dines ji ko sahavagi rahandaina vane k ko fare judgement ko kura garnu vayeko kuni?? ki dinesh subba ji ko awasyakta ko mahasus navayeko po ho ki? hami jasta samanya suvchintak ko lagi nikai artha rakhchha jasto lagchha. ki hk ko geet sangeet prati unhako den nai po chhaina jasto vayena ta? tasartha sandeep ji jasle j gare pani hune hunda fare judgement ko kura ma k jod dinu vaner maile ta sani bahini sonam lai suv kamana matra dina chaheko hun. thanx alot pj6 lai

 • 59. pratima  |  December 21st, 2009 at 8:21 am

  Dear friend comment no-55
  u r stiill concerned about judgement, plz keep positive attitude . Its only 6 days left for finalee, n i don’t think ur comment wIll change anything. so, stop to show ur unkindness n pray for the right one to win.

 • 60. Kaji Gurung  |  December 21st, 2009 at 10:04 am

  Dear All Football Lovers , Referee and Linceman !!!
  Football Maa Chahi FAIR Judgement Hunuparyo Hai , Fault , Off Side , Dessing , Khuttama Fault Haneko Ramroo Judgement Hernuparyo. 13 TaarikKo Yak & Yeti Ko Tamaasa Nahoss. HOME JUDGEMENT Chaahi NAHOSS Hai. Saatark. Be Alert Hai……………….???? Must Be Fair Hai. Thanks to Organizers.

 • 61. Sandeep Gurung  |  December 21st, 2009 at 11:28 pm

  Dear Respected Shuva Chintak Sonam Ko Ji
  Please Do Not Twist Dialoue Or Debate, Please Do Not Mention Others. Please Do Not Compare with Others. Please Just Come to the Main Point. HAAMI GARCHAU AAGRA KO KURA HAJUR GARNU HUNCHHA GAAGRA KO KURA. Please Do Not Compare with Dinesh Sir , Krishna Bhakta Maharjan Sir , Ganesh Parajuli Sir , Bikram Gurung Sir and Please Do Not Compare With Other Artist. Please Just Come to the Main Point. Please Do Not Talk About Other Else. Please Do Not Talk About Bands , Please Do Talk About Monkey Hill , Please Do Not Talk About Places , Please Do Not Talk About Gazal+Bar , Lok Dohori Sanjh and Other Else. PLEASE JUST COME TO THE MAIN POINT. WHAT WE ARE TALKING ABOUT IS ” IS JUDGEMENT FAIR OR NOT FAIR ” ?????????????? PLEASE TRY TO UNDERSTAND What We Are Talking. One More Time Please Come to the Main Point. IS JUGMENT FAIR OR NOT FAIR ??????????????? In Next Comment Please Do Not Talk About Narayan Gopal , Deep Shrestha , Bhakta Raj Acharya , Kishor Kumar , Anu Malik , Gulam Ali , FatteMan , Ambar Gurung , Kumar Subba ………..Please Do Not Talk About Aruna Lama , Tara Devi , Alka Yagnik , Asha Bhosle , Lata Mangeskar , Anuradha , Shreya Ghosal , Kunti Moktan , Sunita Subba , Pabitra Subba , Rajesh Payal Rai ,Udaya+Manila Sotang………………….PLEASE DO NOT TALK ABOUT OTHER ELSE. Just Come to The Main Point. Thanks to P J6 Team.

 • 62. bijay  |  December 24th, 2009 at 6:09 pm

  no.8 everest fc vs news fc

 • 63. देश/ विदे&hellip  |  December 25th, 2009 at 3:36 pm

  […] एस हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम- हङकङमा दुई दिने ‘पोखरेली झ्याल’ मेला डिसेम्बर २५ र २६ तारिख काउलुन पार्कमा सञ्चालन भैरहेको छ। मेलाको पहिलो दिन शुक्रवार विहानदेखि सुरू भएको सिक्स ए साइड फुटबल प्रतियोगितामा स्थानीय १२ नेपाली टिमहरू भिड्दै छन्। (more…) […]

 • 64. Roshan Mamita UK.  |  December 27th, 2009 at 9:30 pm

  Snatosh bhailai muri muri badhai chha pahilo voice of pokhreli jhyaal bheko ma sathi upa bijeta pahilo ra dosro bhai topraj ra bahini rosa lai pani dherai dherai badhai tadhai bata bhaye pani.Dai Didi- Rosha Mamita UK.

 • 65. maan rumdali  |  December 28th, 2009 at 10:25 am

  congratulation to all participants,,,,,somebody has to win the competition,,,,,,,,so Top raj ji …..just be happy the you are…….congratulation…..

 • 66. maan rumdali  |  December 28th, 2009 at 10:30 am

  congratulation to all participants…………..somebody has to win the competition……..so Top raj ji……..just be happy,,,,,,,the way you are…..congratulation!

 • 67. pratima  |  December 29th, 2009 at 1:32 pm

  Dear PJ Team, the prog was ok nothing so exciting! Don’t think so, that Prabin sherchan was that much bad, Santosh is the winner it’s ok but i don’t think that he was too good ! ALL THE winners r Dinesh subba student n don’t u all think that it’s shocking! Prog started too late, but i can understand why, fashion show was good, dance was stupid seems lot of lacks of practice, Announcers as well as some participant were chewing ,gums while announcing ! Don’t u know that while u r standing on stage u should keep some dicipline. Anyway take my comm in a positive way.

 • 68. Kalu Gurung and Moon Thapa  |  December 29th, 2009 at 10:59 pm

  Audition Nai Nadee Pani First Ra Audition Nai Nadee Pani Third Position. Second Thikai Chha. Hong Kong Maa Sangeet Chetramaa Thulo Raajnitik. Sangeetmaa Pani Politics Hundo Rahechha Bhanne H.K. batta Pramaanit Bhayo. Sangeet Bidhamaa Diplomaa Garney Lai Gazal Song Thaha Bhayena. Nabirse Timi Lai Na Paye Timi Lai……………..Sangeetmaa Bado Barista Samman Gariney Thula Bada Haru Lai Santosh Gurung Le Ritu Haruma Gaunda Antara Nai Tala Maathi Hundha Thaha Chaina. Abba Kasari Bhannu Yo Jeet ho Ki Haar ho. ????? Sangeet Ma Relaa. SangeetMaa Tamaasa.

 • 69. tilak gurung  |  January 2nd, 2010 at 11:52 am

  prabin lai pani count garinu parthiyo,so that he could continue further …….honestly,santosh ko geet chai sajilo thyio ni
  topraj tamang ko bhanda.sabaile gauna sakine geet rituharuma
  timi ,tara timro jasto mutu kati garo thiyo.hk ma timro jasto mutu gauna sakne sayad biralai hola.judges bad job.

 • 70. bishnu kumar  |  January 4th, 2010 at 11:16 am

  Santos,Topraj and Rosa do deserve to be first,second and third respecttively.However,Topraj was not so bad to be second.But this is a compitition .so one would have to win.As Tilakji has written above,no song is easy to perform on the stage.The judgement is done,from my point of view,on the basis of SUR,TAAL,PITCH,performance and stage dicipline.Rituharuma is very tough song to sing since it has many ups and down pitch and upbeat pronunciation.Santos has justified.Topraj’s song by Narayan Gopal was so fantastic.He should have scored good marks for his outstanding performance and Rosa did well.Anyway all the participants did well.The thing we can comment is that some singers lack pactice.Sonam is potential.
  This competition is not everything but somthiing to someone who wants to make musical career.Without dedication,study,practice and decipline,there is a far way to achieve the goal.

 • 71. gyan  |  January 9th, 2010 at 7:46 pm

  santosh congratulation la ma gyan kaka

 • 72. purbelikancha  |  January 10th, 2010 at 12:51 am

  mama santosh gurung, tapai lai purbelli kanvha bhanja bata dherai dherai dhanyabad, “6th pokherali jhyal ko “pahilo pratayogi hunu bhaye ko ma. and 2009 is for mama, and 2010 will be goes to bhanja. your,bhanje”ZZ Purbeli kancha.

 • 73. purbelikancha  |  January 10th, 2010 at 12:53 am

  mama santosh gurung, tapai lai purbelli kanvha bhanja bata hardik subha kamana. “6th pokherali jhyal ko “pahilo pratayogi hunu bhaye ko ma. and 2009 is for mama, and 2010 will be goes to bhanja. your,bhanje”ZZ Purbeli kancha.

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

प्रतिक्रिया दिन चाहने पाठकहरुलाई जरुरी सूचना...
- सबै पाठकहरुलाई आफ्नो प्रतिक्रिया दिन स्वतन्त्र छ। तर स्वतन्त्रताको अर्थमा कसैको मान हानी, ब्यक्तिगत चरित्र हत्या गर्ने दुराशायले लेखिएका, असभ्य भाषा प्रयोग गरिएका र फर्जी नामबाट लेखिएका प्रतिक्रियाहरु प्रकाशित नहुन सक्छन्। धाक धम्कीसहित लेखिएका प्रतिक्रियालाई सुरक्षित राख्दै आई.पी. एड्रेस प्रकाशित गरिन सकिने छ।
- पाठकहरुको प्रतिक्रियाप्रति एचकेनेपाल डट कम कुनै जवाफदेही हुने छैन।
- यदि यहांहरुले नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।
- Terms and Conditions

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

February 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Most Recent Posts

Most Popular in December, 2009

Most Popular Posts