हङकङमा साकेला २००९ उधौली सम्पन्न

December 14th, 2009

देवराज राई, हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम-
किरात राई जातिहरुको महान चाड साकेला उधौलीको अवसर पारेर हङकङ किरात राई यायोक्खाले ‘साकेला २००९ उधौली’ कार्यक्रम ताइ मो शान कन्ट्री पार्कमा सम्पन्न गरेको छ।

उल्लेख्य नेपालीहरुको उपस्थिति रहेको कार्यक्रममा प्राय सबै उमेरका व्यक्तिहरुले साकेला सिलीको मज्जा लिएका थिए। घमाइलो दिनमा हङकङका विभिन्न ठाउँहरुमा वसोवास गर्ने नेपालीहरुले साकेलामा देखिएका थिए। किरात राई यायोक्खाका अध्यक्ष नरहाङ राईको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा श्रेष्टवहादुर राई प्रमुख अतिथिको रुपमा उपस्थित हुनुहुन्थ्यो। हङकङ नेपाली महासंघ, आदिवासी नेपाली जनजाति महासंघ लगायतका जातीय, क्षेत्रीय संघसंस्थाका प्रतिनिधिहरुको उपस्थितिमा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा यायोक्खाका उपाध्यक्ष किसन राईले स्वागत मन्तव्य व्यक्त गर्नु भएको थियो।


तस्वीरः जगतअम्बु गुरूङ / एचकेनेपाल डट कम। थप तस्वीरहरू

दुई भागमा विभाजन गरी सम्पन्न भएको कार्यक्रमको पहिलो भागमा छोटो औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरिएको थियो। दोस्रो भागमा अफिसियल साकेला सिली प्रदर्शन गरिएको थियो। साकेला सिली लगभग ५ घण्टासम्म निरन्तर चलेको थियो। सचिव शशिमदन राईले संचालन गरेको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि राई, हङकङ नेपाली महासंघका अध्यक्ष हेम लिम्बू, आदिवासी जनजाति महासंघका अध्यक्ष भुपेन्द्र चेम्जोङले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा केन्द्रीय भवन निर्माण आर्थिक सहयोग समितिका अध्यक्ष प्रेमकुमार राईले आर्थिक संकलन सम्बन्धी जानकारीसहित मन्तव्य व्यक्त गर्नु भएको थियो।

साकेला सिलीको नेतृत्व युगकृष्ण राई र जीवनकला राईले गरेका थिए। उनीहरुलाई सिलीमोपा, सिलीमोमाको रुपमा सम्मान गरी साकेलालाई शुभारम्भ गरिएको थियो।

Recent Videos:

Popularity: 3%

Entry Filed under: हङकङको समाचार

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

प्रतिक्रिया दिन चाहने पाठकहरुलाई जरुरी सूचना...
- सबै पाठकहरुलाई आफ्नो प्रतिक्रिया दिन स्वतन्त्र छ। तर स्वतन्त्रताको अर्थमा कसैको मान हानी, ब्यक्तिगत चरित्र हत्या गर्ने दुराशायले लेखिएका, असभ्य भाषा प्रयोग गरिएका र फर्जी नामबाट लेखिएका प्रतिक्रियाहरु प्रकाशित नहुन सक्छन्। धाक धम्कीसहित लेखिएका प्रतिक्रियालाई सुरक्षित राख्दै आई.पी. एड्रेस प्रकाशित गरिन सकिने छ।
- पाठकहरुको प्रतिक्रियाप्रति एचकेनेपाल डट कम कुनै जवाफदेही हुने छैन।
- यदि यहांहरुले नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।
- Terms and Conditions

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

December 2018
M T W T F S S
« Feb    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Most Recent Posts

Most Popular in December, 2009

Most Popular Posts