कवयित्री केवल गंगा गुरुङको कविता संग्रह विमोचित

July 24th, 2010

एस, हङकङ/ एचकेनेपाल डट कम-
कवयित्री केवल गंगा गुरुङको कविता संग्रह ‘कविता केवल गंगा गुरुङका’ बुधवार बिमोचन भएको छ। प्राज्ञ तथा वरिष्ठ समालोचक प्रा.डा. गोविन्दराज भट्टराईले हङकङस्थित हेनरी जी ल्योङ कम्युनिटी हलको सभा कक्षमा सञ्चालित साहित्यिक कन्सर्टमा गुरूङका कविता संग्रह विमोचन गरेका हुन्।

नेपाली स्रष्टाहरूको विदेश भ्रमणको क्रममा हङकङमा आयोजित साहित्यिक कन्सर्टमा गुरूङको कविता संग्रह विमोचन गरिएको हो। गुरुङले हङकङमा चार वर्षको अवधिमा लेखेका डायस्पोरीक चेतनाले युक्त कविताहरु उक्त संग्रह संग्रहित छन्।

तस्वीरः टंक सम्वाहाम्फे / एचकेनेपाल डट कम
साहित्यिक कन्सर्टमा नेपालका स्रष्टाहरू सरुभक्त श्रेष्ठ, उषा शेरचन, भट्टराई, सरूभक्त, डा. ध्रुवेशचन्द्र रेग्मी, उषा शेरचन, कृष्ण प्रसाईं, महेन्द्र गुरूङ, मोमिला जोशी, राजेश्वरी कार्की, अरूणा वैद्य, महेश पौड्याल, प्रमोद उपाध्याय, श्याम नेपाली, नरेन्द्रराज गुरूङ र जयदेव भट्टराई सहभागी थिए।

नेपाली कलासाहित्य डटकमको पहलमा विश्वभरी नेपाली साहित्य, कला, संगीतको प्रचार प्रसारसाथै विश्व साहित्य यात्राको पहिलो थालनी हङकङ हुदै कोरिया सम्मको यात्रा तय गरेको छ। हङकङमा साहित्यिक कन्सर्ट सुकर्म ब्याण्डको संगीत गुञ्जनसंगै नेपालका वरिष्ठ कवि, कवयित्रीहरुले कविता वाचन गरेका थिए। कविता वाचनमा हङकङका कविहरु टंक सम्वाहाम्फे, देश सुब्बा, डि.बि.पालुङवा र वाल कवि निङवाशक्ति मादेन सहभागी थिए।

नेपाली स्रष्टाहरू विदेश भ्रमणमा

Recent Videos:

Popularity: 3%

Entry Filed under: हङकङको समाचार

1 प्रतिक्रिया / Comment आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Add your own

  • 1. purna macau  |  August 5th, 2010 at 1:08 pm

    thank ganga grg thats great . i was read ur poet tamu sansar . i am happy bimochan kabita.
    purna
    deurali kaski

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

प्रतिक्रिया दिन चाहने पाठकहरुलाई जरुरी सूचना...
- सबै पाठकहरुलाई आफ्नो प्रतिक्रिया दिन स्वतन्त्र छ। तर स्वतन्त्रताको अर्थमा कसैको मान हानी, ब्यक्तिगत चरित्र हत्या गर्ने दुराशायले लेखिएका, असभ्य भाषा प्रयोग गरिएका र फर्जी नामबाट लेखिएका प्रतिक्रियाहरु प्रकाशित नहुन सक्छन्। धाक धम्कीसहित लेखिएका प्रतिक्रियालाई सुरक्षित राख्दै आई.पी. एड्रेस प्रकाशित गरिन सकिने छ।
- पाठकहरुको प्रतिक्रियाप्रति एचकेनेपाल डट कम कुनै जवाफदेही हुने छैन।
- यदि यहांहरुले नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।
- Terms and Conditions

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

March 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Most Recent Posts

Most Popular in July, 2010

Most Popular Posts