हंगकंग वर्कस यूनियनको फुटबल टुर्नामेण्ट

February 10th, 2006

राई चन्द्र दुमी, एचकेनेपाल डट कम, फेब्रवरी १०-
हंगकंग वर्कस युनियनले गत ५ फेब्रुवरी आईतबार तीन बर्ष अगाडिबाट खेलाउदै आएको तेश्रो युनियन कप फुटबल टुर्नामेण्ट सम्पन्न गरेको छ। टुर्नामेण्टमा दश टिम सहभागी रहेको थियो। जस्मा न्यू डाईमन्ड फुटबल क्लव,एभरेष्ट ए फुटबल क्लब, एभरेष्ट बि फुटबल क्लब, किरात याकथुङ्ग चुम्लुङ्ग, आरसेनिक, हिमालयन फुटबल क्लब, धरान रेड, धरान ब्लु, हेई हेई फुटबल क्लब, नेप्लिज यूथ यूनाईटेड फुटबल क्लब थिए।काउलन पार्कको सानो ग्रउण्डमा सञ्चालित उक्त खेलको सेमी फाईनलमा न्यू डाइमन्ड फुटबल क्लब, एभरेष्ट फुटबल क्लब, धरान ब्लू, हेइ हेइ फुटबल क्लब पुगेका थिए र अन्य टिमहरुमा बिजयी हुदै हेई हेई र एभरेष्ट बिच कपको लागि प्रतिस्पर्धात्मक खेल हंदा हेई हेई क्लवले धरान ब्लु लाई पछि पार्दै पहिलो स्थान प्राप्त गर्न सफल भएको थियो। च्याम्पियनशिप नगद पुरुस्कार, गोल्ड मेडल, ट्रफी र प्रमाण-पत्र यूनियनका अध्यक्ष जसबहादुर ओख्राबुद्धारा वितरण गरियो र दोश्रो स्थान प्राप्त एभरेष्टलाई नगद पुरुस्कार, सिल्भर मेडल र प्रमाण-पत्र खेल संयोजक टंक नाल्बोद्धारा वितरण गरियो।

फोटोः एचकेनेपाल डट कमको लागि जगत (अम्बु) गुरुंग।

धनप्रसाद गुरुङ्ग र विश्वजंग गुरुङ्ग एम्पायर रहनुभएको उक्त खेलमा टप स्कोर न्यू डाइमन्डका केम लिम्बुले ९, वेस्ट प्लेयर धरान ब्लूका सोगेन्द्र लिम्बु, फियर टिम नेप्लिज यूथ यूनाईटेड फुटबल क्लबका खेलाडीहरुलाई ट्रफि र प्रमाण पत्रहरु वितरण गरिएको थियो।

Popularity: 4%

Entry Filed under: हङकङको समाचार, खेलकुद

1 प्रतिक्रिया / Comment आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Add your own

  • 1. bibek  |  February 12th, 2006 at 5:02 am

    jitekoma ke bhanne badhai hai bro harulai la….jitchha jasto ta lageko thiyena tara………khel ho…yestai hunchha………….

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

प्रतिक्रिया दिन चाहने पाठकहरुलाई जरुरी सूचना...
- सबै पाठकहरुलाई आफ्नो प्रतिक्रिया दिन स्वतन्त्र छ। तर स्वतन्त्रताको अर्थमा कसैको मान हानी, ब्यक्तिगत चरित्र हत्या गर्ने दुराशायले लेखिएका, असभ्य भाषा प्रयोग गरिएका र फर्जी नामबाट लेखिएका प्रतिक्रियाहरु प्रकाशित नहुन सक्छन्। धाक धम्कीसहित लेखिएका प्रतिक्रियालाई सुरक्षित राख्दै आई.पी. एड्रेस प्रकाशित गरिन सकिने छ।
- पाठकहरुको प्रतिक्रियाप्रति एचकेनेपाल डट कम कुनै जवाफदेही हुने छैन।
- यदि यहांहरुले नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।
- Terms and Conditions

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

March 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Most Recent Posts

Most Popular in February, 2006

Most Popular Posts